Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Természetfeletti erők...

Sims 3 Természetfeletti erők játékban van olyan a városházán, hogy felcsaphat valaki pl. magánvállalkozónak. Hogy kell valakinek saját kis eladó házat csinálni meg megszerkeszteni mindent ami csak egy alkímistának lehet a boltjában?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 21:31
 1/3 anonim válasza:
Úgy érted, hogy boltot szeretnél csinálni? Nem biztos, hogy lehet, de felugrok gyorsan a Simsemre, és megpróbálom! :D
2014. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Belépsz városszerkesztő módba, és kiválasztasz egy üres telket.Rámész, hogy telektípus módosítása, utána arra, hogy közösségi telek, majd a válassz telektípust-nál megkeresed az Elixírbizományi bolt opciót.Pipa, aztán megint rákattintasz, és rámész: Építés/vásárlás.Megcsinálod a kívánt boltot, ez nem kerül pénzbe.Visszamész élő módba, és ha van sok pénzed/csalókódot használsz, akkor rámész élőben a most kreált boltra, és megveszed.Én eddig eljutottam, és nekem jött egy eladó, de nem tudtam tőle semmit se venni, szerintem biztos kell egy polc, tele elixírekkel...Próbáld meg, de ha így nem megy, akkor nem lehet :( (nem csináltam tovább, de lehet, hogy neked sikerülni fog ;) )
2014. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2014. jún. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!