Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay vetem egy 5.1-et ápril...

Dani1982 kérdése:

EBay vetem egy 5.1-et ápril 4én készpénzes fizetésre! Kiderült eladó nem fogadta el és elutaltam saját magam utaltam! Eladó azt irta május 9 ér haza, szoval csak utána küldi. Mit tudok csinalni ha nem küldi?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lelövöd. De addig is fogalmazd meg magyarul is a kérdést.
2014. ápr. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45 napja van, ha nem érkezik meg addig, akkor jelented az ebaynél, ők meg majd döntenek. Utalás bizonylatát rakd el, és majd küldd el nekik, ha case-t nyitottál.
2014. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs garacia mert nem paypal-on keresztül küldtem

Hanem én saját magam utaltam.

2014. ápr. 25. 00:49
 4/6 anonim válasza:
Hát sokat nem tehetsz. Max. Megbeszéled vele hogy utalja vissza a pénzed és törölje a rendelésed. De nem köteles ebbe bele menni. Sajna mást nem tehetsz, csak vársz, aztán nyomsz rá egy semleges feedbacket bosszúból, de mondjuk ettől neked nem lex jobb, meg neki sem sokkal rosszabb.
2014. ápr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
150 euros téma ilyenkor fel lehet jelenteni?
2014. ápr. 26. 00:52
 6/6 anonim ***** válasza:
És ebay buyer protection nincs? Úgy tudom, az külön van. Amúgy onnantól, hogy elvileg egy ebayes vásárlás "ugyanúgy" vásárlásnak minősül mint máshol, szerintem jogi útra is terelheted, kérdés megéri-e. Eladómnál láttam már kiírva, hogy ha megveszed valami termékét és nem fizetsz, jön a jogi tré, nem tudom, ebből mennyi igaz. A prohardveren van ebay-es fórum, próbáld meg, talán tudnak segíteni.
2014. ápr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!