Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék venni egy játékot...

Norbert999 kérdése:

Szeretnék venni egy játékot xbox 360-ra, de nem tudom eldönteni melyiket vegyem. Három játék közt szeretnék dönteni. AC4, Far Cry 3, Gta 5. szerintetek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
AC4
2014. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen jó nagyon?Tudsz róla mondani pár tulajdonságot?ilyen írányítás stb.. köszi a választ
2014. jún. 11. 15:36
 3/5 anonim válasza:
Szia szerintem mindenképpen gta 5 hiszen elég sokoldalú,sok újdonság, és a legfontosabb hogy nem unalmas viszont az Assasins creed 4 egy olyan játék ami nagyon jóra sikeredhetett volna de ez most nem jött be mivel semmi sokoldalúságot nem raktak bele pl.:a játék nagyrésze hajózás ami az első max. 1-2 óráig érdekes aztán elkezd unalmassá válni(1-2 órát tippelek másnál, mivel én már az első 30 percben meguntam), aztán még az hogy kb semmi egetrengető újdonság nincs benne a 3.-dik részhez képest, és hogy eggyetlen igazán jö tulajdonságát elmondja az az hogy a grafika nem rossz max-on ja és még annyi hogy a szárazföldi lét sem olyan rossz. :D Ès ezt úgy mondom neked, hogy nekem mind kettő hónapok óta megvan. :)
2014. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!Én nem vagyok egy AC rajongó.én csak a 4-el nem játszottam.viszont a GTA-kal az összessel.Neked megvan a GTA 5?
2014. jún. 11. 21:31
 5/5 A kérdező kommentje:
és milyen a gta 5?
2014. jún. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!