Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Batman Arkham City aktiválássa...

JOKER6 kérdése:

Batman Arkham City aktiválással van baj a steamen. MI EZ MEGHÜLYÜLTEM?

Figyelt kérdés
beverném a játék aktivációs kódot (amit MEGVETTEM) a steam be erre azt írja hogy érvénytelen aktivációs kód legalább 8 szór ugyan azt gépelem ami a kézikönyvbe van de semmi tudom hogy a games for windows live megszünt ezért írnám be steambe amikor abba nem fogadja el az asylumot bezzeg fogadja.nem tudom mit csináljak vegyem meg megint 2500 FT ért vagy nem tudom kérlek segítsetek a garancia lejárt én meg nem tudok már semmit.

2014. jún. 15. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Elolvastad amit írtál? Érted amit írtál?


Írd már le érthetően.

2014. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őőő...segítő válasz?
2014. jún. 15. 13:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondom.Megvettem,a GFWL megszünt ezért abba a rendszerbe nem írhattam be a kódot,és ezért a steambe írtam.A másik játékkal nem volt baj,azt elfogadta,de az Arkham City Kódját nem.Ezt nem értem miért és mit tegyek?
2014. jún. 15. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem működik offline profillal GFWL-en keresztül? Nem kell aktiválni.
2014. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor meg az a baj hogy nem menti el a profilomat.ezért van az hogy a Arkham Origins steamre van mert átállt.de köszöszön az edigi válaszokat de még mindig nem tudom mit tegyek a termék kóddal
2014. jún. 15. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Az offline profil lényege hogy számítógépre menti el a játékodat, nem kell hozzá internetkapcsolat. Nézz utána hogy kell létrehozni.
2014. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez elég nagy segítség de még csak annyi hogy a GFWL GYÍK en vagy a steamen nézzem mert a GFWL ra nem csatlakozik és azon nincs profilom
2014. jún. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!