Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van bennem ez az érzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem ez az érzés? Meghülyültem vagy elfogadható a kiborulás?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs olyan barátnőm akitől tanácsot kérhetnék, szóval idegen szemlélő segítségét kérem. A férjemmel romokban van a szexuális életünk. Havi 2-3 alkalomról beszélünk. Még leírni is borzasztó. Kismilliószor átrágtuk a témát, de orvoshoz még nem ment el, pedig szüksége lenne rá. Nem impotens vagy ilyesmi, egyszerűen nem kívánja a szexet. Rengeteg a stressz is az életében. Mielőtt megismerkedtünk, a "jó híre" megelőzte. Rengeteg nővel volt már, olyan röptében a legyet típus volt. Sokszor kívántam azt, hogy bárcsak hazudott volna a nő ügyeit illetően. Elmesélt jó pár példát hogy kivel, hogyan csinálta... De ezt feldolgoztam, elfogadtam, ez a múlt. Ma este viszont olyan érzés tört rám, amire nem számítottam. Itt volt az egyik ismerősünk és neki ecsetelte hogy volt egy X nő, akit este megd**ott egy biliárd vagy mit tudom én már milyen asztal volt, hazavitte, aztán ott is legépelte. Tudtam erről a történetről de ahogy kimondta ezeket a szavakat, borzasztóan kiborultam. Alig bírtam vissza tartani a sírást. Most is bőgök mint egy óvodás. Szerintetek normális vagyok? Vagy nem meglepő ha így kiakadtam? Most úgy érzem ordítani tudnék és kb egy teleszart zokninak érzem magam, amiért velem nem képes így szexelni. Egyszerűen féltékeny vagyok. Normális amit érzek?
2013. okt. 9. 18:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Normális, rettenetesen kiakadnék, ha előttem ecsetelné egy barátjának a párom, hogy más nőkkel miket művelt...Meg úgy általában, ha ilyenekről beszélne. Az csak hab a tortán, hogy köztetek még rosszul is mennek most a dolgok.

Ez a viselkedés egész egyszerűen primitív.

2013. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bevallom, néha én voltam a hülye, hagytam hogy elmesélje. De akkor megsem fordult a fejemben hogy ez később annyira kiborító lesz, és fájó, hogy a falat kaparnám. Erről nem ő tehet. Viszont volt egy egyességünk, hogy nem beszél róla előttem. Most mégis megtette.
2013. okt. 9. 19:00
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Még ha kettesben mesélne nekem ilyeneket a párom, az engedélyemmel...De hogy mások előtt is. Ez olyan megalázó. Veled van, és egy másik numerára emlékezik vissza. Rém megható.
2013. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó szó, hogy primitív viselkedés. Még ha "engedném is", hogy ilyesmiről beszéljen, soha az életben nem tenné. Nagyon alpári. De nem is ez a lényeg. Mit tesztek a kapcsolatotok felfrissítéséért? Mikkel próbálkoztatok már?
2013. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyültél meg, normális, hogy kiborultál.

Ha lenyugodtál, mond el neki, mit éreztél, mikor ilyen primitív módon megalázott.

2013. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kiborítana.
2013. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Túl vagyunk hasonló szitun, és közben a poklot jártam meg.

Tapasztalatból mondom: ha szereted a párod, ez normális reakció.

2013. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt más férfi a férjed előtt?Én is biztos mesélnék egy régi élményemről neki!Meg a haverjának is!Nagyon tiszteletlen dolgot tett veled a férjed.
2013. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szó se róla: jó nagy tapló és önző, neveletlen a pasi. Neked ez kell? Nekem nem kéne az ilyes faszi, ha ingy adnák akkor sem.
2013. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Veled nem nagyon szexel ,viszont azzal dicsekszik hogy massal anno hogy csinalta..hat hallod en jol beegettem volna hogy vegye mar eszre magat!
2013. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!