Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ről szeretné...

League of legends-ről szeretnék feltenni egy kérdést, mégpedig azt hogy szerintetek melyik az az Adc (marksman) aki a legjobb topra illetve még jungelba se rossz?

Figyelt kérdés
Ha valamit elíram, fáradt voltam.

2014. jún. 16. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nem használnak adc-t se topra se junglera.. ilyen egyszerű
2014. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én láttam Vayne-t (Solwolf, Breaking the Meta), de másra nem emlékszem, hogy akár ő, akár más eredményesen vitte volna akor topra, akár jungle-be.
2014. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Draven, meg Vayne esetleg topon. De ilyennem nagyon van. Még inkább mid-re viszik. Pl Sivir elég ütős miden, Scarrát beütötték vele aki Katával volt...
2014. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
topon quinn elmegy de jungelben egyik sem lesz jó pontosan azért mert adc
2014. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Solo lanen valóban Quinn, jungelba pedig ajánlok neked egy Twitchet. Láttam már egy-két jó jungle Twitchet, marksmanból egyértelműen csak ő jöhet szóba.
2014. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Topon eddig Vayne-t, Quinnt, Tristanat láttam, jungelba pedig Twitch-et.

A top Quinn nagyon jó volt, Vayne-re nem emlékszem, Tristana azt hiszem bukta a vonalát.


A Twitch pedig nagyon hardcore működött azon a meccsen. Ellenfél volt, nagyon jó gankeket tolt.

2014. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevira válasza:

A top Vayne-t én is láttam... Illetve Quinn még gyakori.

Jungle-be meg Udyr az, akit én vinnék.


Nem általános/tipikus marksman, de gyakran látható Teemo toppon (illetve futottam már vele össze jungle-ben is).

2014. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!