Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Figyelem nagyon fontos!...

Figyelem nagyon fontos! Ellopták a karakteremet egy lovas játékban és rentgeteg pénzt fektettem bele! HOGY TÖRJEM FEL MAGAM?

Figyelt kérdés
Star Stable Online játékról lenne szó és nem kapok üzenetet ha jelszavat akarok változtatni.

2014. jún. 17. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
talan ha irnal a supportnak??? ez az o dolguk hogy segitsenek
2014. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj ide. Azzal tudnád bizonyitani hogy a tied ha megadod azokat az infokat, amikkel fizettél, sms kódok, eredeti email, bankkártya szám stb. Olyan infokat, amikhez nem férhetett hozzá az akinek kiadtad a jelszódat. Mert 90%-ban TE vagy a hibás, ha ellopják.

[link]

2014. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Am nem adtam ki a jelszavam, hanem egyik reggel fel akarok lépni és kiirja hogy hibás jelszo... többször is probalkozok, le is ellenörzöm betüröl betüre de azt irja hibás. Irtam már a supportnak, de egyik barátnöm mondta, hogy ö fél éve várja a választ és nem kapja meg...
2014. jún. 17. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy megy az, hogy feltörik az accod, vagy kiadtad, vagy beszedtél valami vírust, de elég nehezen hiszem, hogy valaki aki ilyen vírust tart fent, a pónis accod kell. Ha nem válaszolnak, írj az angol supportnak. Csak írd át afentebb írt linbe az hu-t en-re.
2014. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!