Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fontos! Lovas felszerelést...

Fontos! Lovas felszerelést vettetek már eBay-en keresztül?

Figyelt kérdés
Kedves lovasok, lótartók, vagy csak egyszerűen a lovak szerelmesei! Arról lenne szó, hogy találtam egy német licitációs oldalt, név szerint az eBay-t, és ott rengeteg jó és olcsó lovas felszerelést, köztük nyergeket láttam. Csak sajnos azt nem tudom, hogy mennyi lenne a postaköltség, vagy egyáltalán mennyire bírok innen ott licitálni, vagy vásárolni.
2011. nov. 2. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nem szeretek ilyenekről vásárolni, sem kiszállítósról, bármilyen olcsó is, de nekem mind1
2011. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm, aki rendszeresen vásárol e-bayen, nem lovascuccot, hanem mezőgazdasági gépeket, alkatrészeket, ő nagyon elégedett, de ugye ezeket a dolgokat nem lehet postázni, általában kimegy érte, vagy behozatja ismerőssel.

Én egyszer vásároltam ott, gyerekjátékot, maximálisan szuper, egy baráti család hozta haza, akik kinn élnek, de rendszeresen járnak haza.

Szerintem akár postai, akár futárszolgálat útján megoldható a hazahozatal, de fogalmam nincs a kinti szállítási költségekről. Másik, hogy euroban kell utalnod az összeget, ez meg akkor megy, ha van ehhez megfelelő bankszámlád.

2011. nov. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vettem már több nyerget, meg mindenféle nem lovas cuccot is ebayen a világ minden részéről, eddig 99%-ban jó tapasztalataim vannak. Ha konkrét kérdésed van, megkereshetsz magánban is.

Egy stübben, kieffer nyereg mondjuk olyan 100eur-tól indul 15 év körüliek egész olcsóak, aztán kortól, állapottól függően megy felfelé. 2-300 eur körül már néhány éves kicsit kopottat lehet kapni, amit még sok-sok évig használhatunk.

2011. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!