Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A múlt héten volt a bf3-ban...

Krisz3000 kérdése:

A múlt héten volt a bf3-ban egy hangcsúszás problémát oké. Elmentem 3 napra nem játszottam vele amikor hazajöttem másnap szintén bf 3 zni akartam de most meg olyan baja van h laggol meg szaggat egyfolytában mert tölti a textúrákat. Mi a baj?

Figyelt kérdés

A videokártya drivert frissítettem ahngkártyájét is és mindent ami talán kellhet a bf 3 hoz de még mindig,próbáltam lowra tenni a grafót de úgyis levettem a felbontást úgy is!


Gépem configja:

proci: Intel Dual-Core 2.81 GhZ

RAM:Corsair 4GB

VGA:nVIDIA GeForce GT630 1GB GDDR5 RAM


ennek elégnek kell lenni hisz ez az ajánlott gépigény és a gépigény.hu is nagyon magas értéket ajánl..


három hete inygenes volt originen letöltöttem semmi baja nem volt..



2014. jún. 23. 21:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Nézd meg a futó alkalmazásokat a feladatkezelőben, hátha valami folyamat eszi a procit :D

Ha nem találtál semmi olyat ami szerinted nem kell oda, akkor telepítsd újra a játékok

2014. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

igen,én is aztr vettem észre h a proci 100% de méás játéknál is szokot még is jól megy tehát csa a bf3 ilyen de majd utánanézek...


ja és akkor azt szeretnélm mekérdezni hogy én akkor töltöttem le originről amikor ingyenes volt mostmár nem az és ha most letörlöm az origint és úőjrarakom a játékot megint ingyen letölthetem?

2014. jún. 24. 09:51
 3/21 A kérdező kommentje:
na most bezártam az svchost.exe t valamivel jobb most fps drop nincs de még mindig beakad az ember de hát ha mozgatom az egeret olyan mintha be lenne ragadva mit zárjak még be mert ez nem javítottam annyira csak annyit h nem olyan durva mint tegnap de még mindig nem jó
2014. jún. 24. 10:04
 4/21 anonim válasza:
Mutasd a folyamatokat. és megmondom :D
2014. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
fúúúúú...:D oké de hogy?
2014. jún. 24. 13:30
 6/21 A kérdező kommentje:
és az origines kérdésre válaszolnál h hogy működik?
2014. jún. 24. 13:31
 7/21 A kérdező kommentje:
megnéztem egy ehhez hasonló kérdést azt írta ő is abhagyta és csak utána jött én si abbahgytam kb. 2 napig és utána jöt+3 napig nem voltam itthon akkor se játszottam vele én nem értem ezt a szart :D
2014. jún. 24. 17:28
 8/21 anonim válasza:

Csinálj egy screenshotot a feladatkezelőben a folyamatokról.

Hát szerintem nem lesz már ingyenes az originsről://

max ha nem törölted ki a telepítőjét xd

Ha kitörölted, akkor máshonnan kell letöltened majd

2014. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
az origin nem ad telepítőt :D
2014. jún. 24. 18:43
 10/21 A kérdező kommentje:
elküldöm privibe mert csak úgy tom
2014. jún. 24. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!