Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja a GTA5 azt...

VörösX kérdése:

Miért csinálja a GTA5 azt mikor lövök sörétes puskával akkor kikapcsol a kontroller?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 18:57
 1/3 InTeGoR válasza:
Nem az a baj hogy mikor lősz akkor rezegne, és az elem meg már lemerült és így kikapcsol? mert velem is cisnálta már ezt. Cserélj elemet!
2014. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 InTeGoR válasza:
de lehet h csak kontaktos (érintkezési hibás) az elemtartód, tegyél bele két golyócskány alufóliát, és úgy tedd bele az elemeket. Gyakori probléma, európában az elemek egy nagyon picit mintha kisebbek lennének mint az usában... ne aggódj, nem baj ha a golyócskák összeérnek, mert az elemek sorba vannak kötve.
2014. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kicseréltem az elemeket és jó! :)

pedig nem jelezte hogy lemerült


És azt tudjátok hogy mit jelent az ha franklinnel vagyok a térképen van pár darab zöld kör.

Olyan mint trevornál ot tudom mit kell csinálni de franklinnel nem tudom

2014. júl. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!