Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 játékba hogyan tudok...

GoforWand kérdése:

A Sims 3 játékba hogyan tudok beletenni plusz kantárakat és nyeregket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, mint a hackamore kantár, díjlovagló nyereg stb... Itt engem nem érdekel a sims 3 hivatalos odlala, onnan minden meg van. Remélem, hogy tud valaki segíteni. Ha valakitől kapok oldalt vagy segítséget, le tudja nekem írni majd a letöltés és felrakás menetét alaposan? Esetleg privátba tudna írni?^^ Előre is köszi!

2014. júl. 17. 13:24
 1/1 anonim válasza:

itt lehet,hogy fogsz találni,elég sok dolog van fent.én is innen szoktam ruhákat,tárgyakat,házakat letölteni

[link]

rámész a nevére,vagy a képre,ott a letöltésre,bead valami ablakot,kattints félre,és csak fél percet kell várni,utána letöltheted :) a letöltött fájlt másold be a C:/Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads mappába.ha nincs ilyen,akkor csinálj :) a nyitólapon lesz olyasmi,hogy letöltött tartalmak,ott jelöld ki és telepítsd :) tudom bonyolultnak hangzik,de nem az. sok sikert :)

2014. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!