Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Állandóan megáll a Skyrim,...

Állandóan megáll a Skyrim, miért? (Leírás, gyors segítség kéne légyszives! )

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy rendesen fut a játék, nem rég vettem meg Steamen, de egy idő után gondol egyet és ledob az asztalra figyelmeztetés nélkül, de a játék nem zárul be. Ezt körülbelül 5 percenként játssza el, van hogy teljesen kilép a játékból. Kérlek, aki ért hozzá segítsen amilyen gyorsan lehet, már elegem van :/

2014. júl. 23. 17:23
 1/4 Rocky_Max 2 válasza:

Lehet gyenge a géped és ezért dobb ki fojton vagy egyes alkalmazásaid leálitja a játékot vagy csak ledobb!

1.Álisd le minden programot, szerintem használad a Gamer Boostert : [link] és indisd velle a játékot.

2.Indisd a SkyrimLauncher a játék mabában meg találod, és ki add egy ablakot és ott lesz Options s akk kiad még egy ablakot ott at Antialiasing ot kapcsol Off ra mert akkor felszabadit 10-20 fps és a procseszor dolgát meg köjebiti + még a at Anisotropic Filtering-ett is ki kapcsolod akkor azis dobb egykét fps 10-5 akkor kattolj az ADvence ra és ott is a Shadow Detail vid low-ra a Radial Blurt -is vidd low ra Decal Quantity is álist None ra és A FXAA ne pipáld ki meg a water-néll se pipálj ki semmit ja és a Texture Quality azt is ted Mediumra hanem low ra, akkor a VieW Distance ot is vigel le mindent kb, remélem most már érted.

Remélem segitetem valamit :D, ha igen irj vissza komiba mert nekem is lene egy privát kérdésem ;)

2014. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rocky_Max 2 válasza:
Bocs a helyes irásért :/
2014. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rocky_Max 2 válasza:
+ még a Rsolution is vidd le 800x600
2014. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a gépem bika, ennek ellenére folytatja úgy is hogy levettem.:D
2014. aug. 18. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!