Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez normális vagy beteges?

Ez normális vagy beteges?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és állandóan TF2-vel és CS:GO-val játszom. Ha leülök a gép elé megnézni valamit ami a házihoz kell a végén mindig valamilyek játék szerverén kötök ki. Ez normális? :S

2014. júl. 25. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
normális, amíg nem megy más kötelezettségek rovására...
2014. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz játszani akkor miért ne csinálhatnád? Én is gyakran CS-zek meg COD-ozok. Olyan a kérdésed mintha baj lenne lányként játszani :D


Az esetleg gond hogy tanulás helyett csinálod, de hát ahhoz meg csak akaraterő kell.

2014. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek játszani csak az osztálytársaim csesztetnek miatta. De azért szoktam tanulni. :D
2014. júl. 25. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele ha csesztetnek, miért ne csinálhatnád azt amit szeretnél? Más focizik, te játszol, rá adásul ez egyáltalán nem cink.


Külföldön istenítik a Counter Strike játékosokat, a lányok oda vannak értük (persze a fiúkért, de gondolom fordítva is így van). Szóval hajrá! :)


Mellékesen, ha társaságban szeretnél játszani, akkor írd meg itt és beszélgethetünk róla (van egy klánom ahova tagokat keresek).

2014. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha a tanulást és a gépezést egyensúlyban tudod tartani akkor egyáltalán nincsen semmi probléma. :)
2014. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!