Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy már egy kicsit beteges?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és a nők vonzanak csak.


De azzal a helyzettel nem értek egyet, hogy férfi nem bámulhat meg férfit.


Kolis vagyok igazából és hát van pár furcsa dolog ami miatt megnézem a zuhanyzóban a többieket:

- vagy mert olyan jó teste van, hogy irigylem.

- vagy pedig egyszerűen csak jó teste van és beleképzelem magam abba hogy egy nő mit él át ilyen "felméréskor"


Nem vagyok meleg, se biszex. Csak megnézem a többieket tetőtől talpig általában.


Egyébként semmi fantáziálásom nincs (rossz irányba), és én se vagyok szégyenlős.


Nektek erről mi a véleményetek?


2014. ápr. 28. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a nők is megnézik a másik nőt, és ha jobban néz ki irigykednek egyet, pedig nem feltétlenül leszbik :) Tusolóban én is láttam már olyan férfi testet, vagy szerszámot amit nagyon nem bánnám ha az enyém lenne :D

De nem izgultam fel tőle, vagy nem fantáziáltam semmit, max: "bakker lehetne az enyém is ilyen" :)

2014. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele nőként.
2014. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Én nő létemre is megnézem a csinos nőket, és igen, gondolatban megdícsérem, hogy mennyire jól néz ki, de egyáltalán nincsenek leszbikus hajlamaim, és nem érzek semnmiféle szexuális vágyat a nők iránt. Emberek vagyunk, megnézzük azt, ami a szemünknek kellemes látvány, ennyi, hogy esetleg más tovább is megy ennél, az már más kérdés....
2014. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még simán belefér.
2014. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is van hogy megnézek pasin hogy milyen a haja vagy épp valami jó polo pulcsi ruha van rajta
2014. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy beteges.
2014. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó: én leginkább meztelenül értettem de van hogy úgy is megnézem ahogy te.
2014. ápr. 28. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, természetes. Én is így vagyok vele.
2014. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!