Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha akármelyik champion-t...

Cerativ kérdése:

Ha akármelyik champion-t kivehetnétek a league of legends-ből, akkor ki lenne az? :D

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Lee Sin XD

Nem, amúgy Teemo. Rajta kívül kb mindenki elfogadható (persze néhányukra ráférne már egy rework). De Teemo? Azért mindennek van határa riot! :D

2014. júl. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fizz.

Egy unbalanced genny, legalább egy nerf ráférne, nem véletlenül bannolják minden második meccsen.

2014. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden második? Én már vagy 1 hónapja nem láttam azt a halat sem pickelve sem bannolva.. talán jobb is
2014. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor nagyon nagy szerencséd volt :)

Én általában midet játszom, úgyhogy megvettem, de szégyellem használni, mert nevetségesen erős és nem kell hozzá túl sok skill, de ha nincs bannolva, akkor azért szoktam elvinni, hogy nehogy az enemyé legyen. Ryze-al vagy Kayle-el simán kezelhető a kishal, de bármi mással rendszerint a gyomrában végzem :(

2014. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akali meg Yasuo is simán veri Fizzt(mondjuk Yasuo kit nem)
2014. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Darius. Undorító, hogy fél HP-d van, elultizik rád és meghalsz. És mint ezt 6os szinten
2014. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MetanHU ***** válasza:
Niggalee/ Nidalee amikor az enemyben van szarrá szedi a mi lanerünket aki ellene megy meg erős mint a szar meg op
2014. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!