Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan vitatkoznak a...

Állandóan vitatkoznak a szüleim, fontos!?

Figyelt kérdés

A szüleim minden nap vitatkoznak. Mindenen képesek össze kapni, amúgy se egy halk emberek. Itt komolyan csak akkor van nyugi, ha mindenki alszik. Nem merek ide hívni senkit, mert nem akarom hogy ezt hallgassák. Nem a pénzen megy a vita, egyszerűen nem tudom.. mindig bele kötnek a másikba. Már beszéltem velük, hogy vegyenek vissza mert iszonyú hallgatni, de nem.. van hogy erre kelek.

Nem tudok hova költözni. Már nem bírom :(


16L


2013. nov. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem nekem is.Már mindent megpróbáltam, leültem velük beszélgetni,kértem őket finomabban durvábban mégis veszekednek.Ilyenkor ha már látom hogy nem tudok mit csinálni bedugom a headsetet és zenét hallgatok ők meg elkiabálnak maguknak.Idővel úgyis lenyugszanak.Verekedésre még nem került sor de már néha úgy állok készenlétben hogy közebugorjak ha lenne valami
2013. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálunk is. Szinte mindennap összekapnak valamin, anyám nem képes annyit sem tenni, hogy ha megkéri apám csináljon valamit akkor az a válasza "nem érsz rá megcsinálni?"...

Apámnak meg az az új szokása, hogy hülye beszólásai vannak, annyira gáz, nem lehet leállítani...

2013. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha barmelyikben megvan a szandek a valtoztatasra akkor vegyel neki ajandekbe egy konyvet az eroszakmentes kommunikaciorol, asszertivitasrol. Vagy tanuld meg te es mond el nekik a modszereket.
2013. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Ha egyszer találkozol egy Jehova tanújával, kérjél tőlük egy könyvet, amelynek ez a címe: "A családi boldogság titka".

Olvasd el figyelmesen, és meglátod, ott olyan tanácsokat, és problémákról olvashatsz, amelyekkel majd segíteni tudsz a szüleidnek.

Arról már nem is beszélve, hogy jó tanácsokat kapsz te is, mint fiatal lány, hogy milyen tulajdonságokat, dolgokat figyelj meg, és keress a leendő társadban.

2013. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!