Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - jutalmak,...

League of Legends - jutalmak, RP, Skin-ek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet ,hogy nagyon tetszik 2 skin, Lélekőr Udyr és Fejvadász Nidalee, de nemakarok költeni a játékra, megvan még az alap 400 rp-m de ebből egyiket sem tudnám megvenni mégha le is lennének árazva, arra lennék kíváncsi meglehet-e szerezni őket valahogy, mert hallottam hogyha bekerülök az Arany divízióba akkor kapok Rp-t vagy skin-t már nemtudom, ez igaz? Ha igen mennyi rp-t kapok vagy ha skin-t ajándékoznak akkor én választhatok ki 1-et?



#skin #League of Legends #league of legends skin #league of legends ingyen rp #league of legends ingyen skin #league of legends rp
2014. aug. 1. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, csak legyél Gold vagy magasabb a szezon végén.
2014. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És a szezonnak mikor van vége, mert én még nemjátszottam végig 1 szezont sem.
2014. aug. 5. 15:50
 13/14 Itachi04 válasza:
Seasont nem kell végigjátszanod. Ez nem olyan hogy végig kell játszani. Szimplán 30-nak kell lenned és Goldosnak (vagy jobbnak) kell lenned és kész kapod a jutalmakat ha akarod ha nem. És ott volt előttem már nem is tudom hány válasszal a jó link ingyen RP-re. De Nem igazán hiszem hogy 75 accountot tudnál húzni 10-re észrevétlenül... Ha pedig valaki küld kiválaszthatod hogy mit küldjön amennyiben nem zsákbamacskát küld De nem hiszem hogy van olyan jó barátod aki 6300Ft-ot adna csak úgy. Ha mégis kell az Udyr skin gyűjts rá... Jobb megoldás nincs nem véletlen különleges. Sose fogják leárazni szerintem és ajándékozni se ingyen.
2014. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Elvileg vagy megkapod a championt is de lehet hogy olyan skint fogsz kapni amihez van is champed.
2015. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!