Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért használja a LoL a...

Miért használja a LoL a szózatot? Titeket is zavar?

Figyelt kérdés
Oké, eleve ki nem állhatom ezt a játékot, de hadd legyen, sokan szeretik, nem szólok bele. Csak akkor játszom, amikor haverom kikönyörgi, hogy csak egyet, olyankor nekem az 2 hónapra elég. Ma is játszottunk egyet és kaptam egy madarat (Anivia?), mert magyarul játszom. Turul skin van rá magyaroknak, oké. De amikor játék közben többször a szózatból idéz, ott elég ideges lettem. Miért kellett belerakni? Nagyon zavart, hogy minden második kattintásomnál abból hallottam egy sort. Titeket nem zavar, hogy ezt használják benne?

2014. júl. 31. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a része nem, hanem az, hogy amerikai sas skint adtak, ami több éve kintvan a piacon. Míg más országoknak lett új saját egyedi skinjük, amit megvehettél persze, ha nem ott laksz. Pont nálunk kezdték el azt, hogy nem adnak ki új skint az országok. Ezért a magyarítást végzők kitalálták, hogy mégis kapjunk valamit, és ez lett a vége. Így minusz pont a Riotnak, de plusz pont a magyar srácoknak, mert legalább kitaláltak valamit.
2014. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, köszönöm :)
2014. júl. 31. 22:40
 3/3 anonim válasza:
A többi ország azért kapott jobb skint mert ők külön szerverparkot kaptak és mi csak fordítást. Elméletileg tényleg nem kaptunk semmit csak a magyar Riotosok könyörögtek valamiért. És kaptunk egy skint+a skinre külön hang anyagot.
2014. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!