Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben hogy...

League of Legendsben hogy működik a riot pontok kiosztása, és a mesterségfa?

Figyelt kérdés

Bizonyos szintenként adnak belőle, vagy csak 5-ös szintnél 400-at és annyi? Csak mert ez még egy kezdő hős csomagra sem elég ami most ugye 530 RP-be kerül.


A másik kérdésem hogy a mesterségfánál egy konkrét skill-fára érdemes összpontosítani, vagy ha többféle hőst is használnék majd (tank, adc...stb) akkor mindhármat lehet töltögetni egyszerre?



2014. aug. 6. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak 5-ös szinten kapsz RP-t.

a "mesterségfát" úgy csináld először, hogy legyen egy adc, supp, tank, ad, ap és talán jungle. Idővel érezni fogod, hogy melyik karakternek milyen plusz kell a masteriesből.

--

Azért kerül annyiba, hogy a "tudatlan" új felhasználó gyorsan megvegye. Én azt javaslom, hogy azt az RP-t amit kapsz kezdésre még ne költsd el. Inkább várj addig amíg igazán megszeretsz egy championnel játszani és vegyél rá skint.

2014. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor championt csak HP-ért veszek :) Köszi a választ.
2014. aug. 6. 17:20
 3/6 anonim válasza:
Igen championt én is csak "HP"-ból vettem 20-as szintig. Akkor elkezdheted megvenni a rúnákat, és addig a "HP"-dat csak rúnára használd, ha közben megtettszik egy champion, akkor vagy várj, amíg kész vannnak a rúnáid, vagy marad az RP...
2014. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok hogy Alistar-t és Tristanát még mindig fel lehet valahogy oldani ingyen? Vagy ez valami régi akció volt?
2014. aug. 11. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig fel lehet.
2014. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam :D Bár Tristanát nem sikerült feloldani, mert valami hiba van a rendszerben.
2014. aug. 11. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!