Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz a Total War játékoknak...

Lesz a Total War játékoknak folytatása? Többi lent.

Figyelt kérdés
Valaki tud arról, hogy lesz-e a Róma Total War-nak, Medieval-nak és az ilyen, ehez hasonló total War-oknak folytatása? Vagy lesznek kiegészítők még a Medieval-hoz?

2014. aug. 9. 17:46
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Te teljes mértékben jól gondolkodtál. Azokkal van probléma itt, akik nem tudják értelmezni a másikat.
2014. aug. 11. 20:18
 12/37 anonim ***** válasza:
37%
*facepalm*
2014. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Most ezzel a hozzászólással magadat égetted be. A tudatlanság fájáról pottyantál le?
2014. aug. 11. 20:58
 14/37 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy lesz-e foyltatása a Rome-nak és a Medieval-nak. Én megválaszoltam, hogy már van mindkettőnek. A Medieval 1 és 2 teljesen külön játékok, és az esetleges Medieval 3 is egy külön, harmadik játék lesz. Ezekhez külön jönnek ki a kiegészítők, mindegyikkel külön időben foglalkoznak a fejlesztők, nem lehet őket összekeverni, hogy mikor melyikről beszélünk ,ezek külön játékok.


Ajánlom a Rally Point című fejlesztői sorozatot a Creative Assembly YouTube csatornáján, abban a sorozatban tesznek közzé minden lényeges információt a sorozatról (persze a hivatalos fórumok mellett). Most persze a Rome 2-vel van tele az egész sorozat, de ha bejelentenek egy új játékot, akkor biztos hogy azzal fognak foglalkozni.


Második válaszoló, nem probléma, bocsánat amiért bunkó módon fogalmaztam, félreértés volt.

2014. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
A facepalmot pedig arra nyomtam, hogy problémának tünteted fel azokat, akik nem tudják értelmezni a másikat, miközben láthatólag te sem követed itt a hármunk beszélgetésének a fonalát.
2014. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Senki sem keverte össze a játékokat. Te okoskodtál itt össze vissza mint valami zseni. Feltettem egy egyszerű kérdést amire te valamilyen oknál fogva nem tudtál válaszolni, és okoskodással oldottad meg a dolgot, míg mások-más rendes válaszokat adott.


Köszönöm a figyelmet!

2014. aug. 11. 21:04
 17/37 anonim ***** válasza:

Te valami troll vagy? Mert kezdem azt gondolni hogy ez egy kamu kérdés.


"Valaki tud arról, hogy lesz-e a Róma Total War-nak, Medieval-nak és az ilyen, ehez hasonló total War-oknak folytatása?"


Te írtad le. Az első válaszomban pontosan elmagyaráztam a sorozat helyzetét, és a második válaszoló is tökéletesen pontos választ adott így elmagyarázva, csak kissé félreérthető volt és ezért elnéztem a dolgot. Ezért bocsánatot is kértem.

2014. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Így jöttek ki sorrendben a játékok: Shogun, Medieval, Rome, Medieval 2, Empire, Napoleon, Shogun 2, Rome 2.
2014. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Köszönjük mindenkinek a részvételt!
2014. aug. 11. 21:11
 20/37 anonim ***** válasza:
Akár el is rendezhetnénk a vitát az egyik total war játékkal ;)
2014. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!