Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz a Total War játékoknak...

Lesz a Total War játékoknak folytatása? Többi lent.

Figyelt kérdés
Valaki tud arról, hogy lesz-e a Róma Total War-nak, Medieval-nak és az ilyen, ehez hasonló total War-oknak folytatása? Vagy lesznek kiegészítők még a Medieval-hoz?

2014. aug. 9. 17:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Most mit mondjak erre a kérdésre .fél éve, mikor a kérdést feltetted akkor is hülye kérdés volt, de nagyon.
2015. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

#30 - Köszönöm a válaszodat, te jóval eltérsz ezektől az átlag alatti emberektől (utóbbi válaszolók).

Nektek meg csak annyit mondanék, hogy nyilván a neveltetés rossz volt, ezért lettetek ilyen nagyon buták! Hello! :)

2015. jan. 18. 15:55
 33/37 anonim ***** válasza:

Te ritka hülye vagy. Vagy szórakozni jársz ide? Mert nem jó poén.


Az előbb még azt írtad hogy fél év után már egyáltalán senkit nem érdekel a válasz, akkor most a 30-as miben különb? Nem vagy észnél

2015. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Megtetszett a válasza, így ezt ki is jelentettem. A sértegetésednek meg lesz a következménye, kérvényezni fogom, hogy szabják ki a megfelelő szankciókat! Köszönjük a részvételt!
2015. jan. 19. 18:20
 35/37 anonim ***** válasza:
Ezzigen, te nagyon kész vagy ember
2015. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

30-as vagyok, aki egyben az is aki a 2. kommentet írta (és emellett még párat).


Kicsit abban különb a válaszom, hogy feltételeztem, azóta mindenkihez eljutott az új Total War híre. És mivel az Attila nem folytatás, hanem egy új projekt ezért igaza van a kérdezőnek.

Meg ennyi erővel én meg odaírhatnám a 2014 előtti "Mi lesz a következő (Uncharted, CoD, Assassins Creed stb.)?" kérdésekhez azokat a válaszokat amiket már mindenki tud vagy 1 másodperc alatt kiadja google.

2015. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
A Total War Attila után jön a Total War Warhammer. Tzeentch vegye lelked!
2015. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!