Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legendsbe melyik...

League Of Legendsbe melyik karaktert vegyem meg ami hasonlít Katarinához és Quinn-hez? :D (több lennt) :3

Figyelt kérdés
LoL.-on már nemsokára 18.-as szintű leszek, de még mindig nem tudom kit vegyek meg. A kedvencem az Katarina főleg az E - jét szeretem mert rátud ugye ugrani az ellenségre, tudnátok valami ilyesmi karakter ajánlani (ami erős is)? :D (Olyanmi is jöhet mint például Quinn őt is nagyon szeretem ^^)

2014. aug. 10. 13:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyasmi* (bocsi elírtamxd)
2014. aug. 10. 13:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Leírtál 2 teljesen különböző championt, amikbe annyi a közös, hogy rá tudnak ugrani az ellenfélre. Ilyenből pedig rengeteg van. Próbáld ki kassadint.
2014. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talon...
2014. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom amúgy.xD És köszönöm^^ Megy a zöld :3
2014. aug. 10. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézegessed ezt a témát, ne csak az első kommentet, itt van olyan 95%-ban minden champ, aki helyet tud változtatni képeséggel: [link]
2014. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyet szeretnél.

Ami kapásból beugrott, az Akali, nagyon hasonló jellegű, mint Katarina, viszont elég drága. Szerintem gyűjtsd össze az 1350 IP-t, és vedd meg Jax-et, könnyű vele játszani, és pokoli erős, draft picken ezért nagyon gyakran bannolják, de gondolom te 18-as szintűként még csak blindpicket tudsz menni, szóval amiatt nem kell aggódni :) Jaxet topra viszik, esetleg junglebe. Midre még Kassadin piszok erős, nekem az egyik legtöbbet játszott hősöm, sok nerfet kapott, de még így is görény, ez a kis videó jól mutatja, mit tud egy profi játékos kezében (emiatt nerfelték):

https://www.youtube.com/watch?v=ooozyf5y5t8

2014. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan belinkeltél egy 3nerfel ezelőtti kassadint?:D
2014. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényegen (ulti) nem változtatott a nerf, azt akartam bemutatni. Jó tudom, nincsen silence, meg minden egyéb szívás, de még így is azzal van a legnagyobb win ratem :D
2014. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :3
2014. aug. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!