Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan javítsak a reflexeimen?

Granitis kérdése:

Hogyan javítsak a reflexeimen?

Figyelt kérdés
Aki követi a TF2es és a CS:GO-s eseményeket azok lehet hogy ismernek de támadt egy kis problémám. Eddig kiválo sniper voltam de kb 1 évemet beleöltem abba hogy késsel vadászak :D de most megint visszaállnék a snipolásra és már vagy negyed éve gyakorlok e nem jön vissza az a régi mélyen rejlő pontosság és mindig ellövök mindennek a feje mellett kb 2mmel... mit tegyek? mondjak le erről vagy gyakoroljak tovább?? vannak tippeitek? A válaszokat előre is köszi

2014. aug. 24. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy most nincs annyi időd a játékra? Meg anno lehet, hogy többet gyakoroltál sniperrel..
2014. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj néha qs-t (példának: https://www.youtube.com/watch?v=EZp4JcklVhk ) Nem vagyok jó sniper, de valahogy reflexből pontosabb vagyok mint hogy centizgessek. Bár lehet nem jó ötlet, de tegyél egy próbát szerintem :D nem árt egy két új mozdulat ami megkönnyíti a dolgod. Bár tf2-ben ez nem nagyon fog menni mert gyengébbet lősz ha nem célzol sokáig.
2014. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én eddig is reflexből lőttem csak ez most nem megy annyira...
2014. aug. 24. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!