Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamerektől kérdezem, melyiket...

Gamerektől kérdezem, melyiket preferáljátok jobban? Jó füles vagy jó hangfalszett? Ki melyiket szereti jobban és miért?

Figyelt kérdés
Én a nutellát... meg a fülest.

2014. szept. 10. 21:27
1 2 3
 1/24 Scrapyke válasza:
100%
egyértelműen fülhallgató mert nincs hátér zaj meg kb minden zajt kiszűr és jobban átadja a játék hangulatát nekem razer kraken-em van és nincs panasz :P
2014. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
adom az 1. válaszát,és nekem is razer krakenem van :D
2014. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a típusnak, hát, csinos jószág :D és támogatom az elsőt, bár biztosan van előnye egy 5.1-es hangfalszettnek is, de ahogy látom a gamerek leginkább a füleseket szeretik :)
2014. szept. 10. 22:04
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Nekem egy jó Philips 5.1 es hangfalszettem van. Szerintem nagyon jo sokkal jobb mint egy fülhallgató.
2014. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is a fülest. Bár én már annyira hozzászoktam, hogy kb. 6 éve nem használtam hangfalat, még filmekhez sem, sőt zenéhez sem.
2014. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nos igen, igazából szerintem a filmekhez mindenképp a hangfalszett, valami házimozi, de játékokhoz a füles. Valahogy jobban átjön, közelibb a játékvilág. Bár Oculusban lehet reálisabbnak tűnne a hangfalszett :D
2014. szept. 10. 23:39
 7/24 anonim ***** válasza:
Mindenkepp hangfal, fules csak ha ts-t is hasznalok
2014. szept. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 HUN_Sector ***** válasza:
Én nem szeretem a fülest. Ha még bluetooth-os, akkor legalább szabadon mozogsz, de ott már kerül bele zaj a csatornán. A hangfalszett a legjobb, ha nem zavarsz vele senkit. De persze a jó hangzáshoz hangkártya is dukál.
2014. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Van aki számára a füles a jobb, és van akinek a hangfal :3 számomra azért a füles mert közelibbnek érzem vele a játékot. De meg tudom érteni hogy a hangfal tetszik, volt már jó hangfal szettem, tudom milyen :D
2014. szept. 11. 12:59
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gamer, vixont hangtechnikával több, mint 10 éve foglalkozom. Az mindenképpen igaz, hogy objektíve kiváló hangminőséget sokkal könnyebben és olcsóbban lehet elérni FEJhallgatóval, mint erősítővel és hangdobozokkal. De más élmény a fejhallgatós lehallgatás.

Másképpen fogalmazva, hogy úgy szóljon kihangosítva, mint egy jó fejhallgatóval, ahhoz kb 10x-esébe fog kerülni az erősítő+hangdobozok.


Különösen az AKG, Sennheiser, Beyerdynamic fejhallgatók nagyobb kategóriájú verziói nagyon komoly hangminőséget tudnak.

2014. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!