Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamerektől kérdezem, melyiket...

Gamerektől kérdezem, melyiket preferáljátok jobban? Jó füles vagy jó hangfalszett? Ki melyiket szereti jobban és miért?

Figyelt kérdés
Én a nutellát... meg a fülest.

2014. szept. 10. 21:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Látom rácuppantál a Sennheiser témára :D

Én azt tippelem, hogy szám valamit elárul, hogy milyen kategóriának szánták, a három számjegy közül az első a Sennheisernél. Meg az ára is valamelyest. DE leginkább meg kell hallgatni!

2014. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Még szép hogy érdekel, tudom milyen hangzású egy átlag füles, én már attól is elájulok, ennek alapján egy csúcsfülest elképzelni sem merek. Ki kell szemelnem egyet :D
2014. szept. 11. 21:29
 23/24 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a "mert hülye azért nem vagyok" boltot és ott egy tisztességes CD lejátszót köttess rá egy két komolyabb fülesre, aztán aludj rá párat. :D


Nekem a Beyerdynamic dt990 pro pl. nagyon tetszett hi-fi kiállításon, de volt egy sokkal olcsóbb használt füles, ami majdnem annyit hozott minőségben, de nem tudom a számát. :S


Nem reménytelen a történet, mert 30-50 ezer ft sok, de nem egy beláthatatlan összeg és ott már újban is nagyon komolyak vannak, használtban pláne.

2014. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm mindenkinek :)
2014. szept. 12. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!