Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná mi értelme...

Valaki elmagyarázná mi értelme a Resident Evil Outbreak File 2-nek?

Figyelt kérdés

Eddigi összes résszel játszottam (1,2,3,4,5,6, Code Veronica X, stb) nagy rajongója vagyok, de ezt nem értem. Nincs történet csak vagyunk hárman aztán mászkálunk.

Tudom, hogy vannak logikai feladatok, de a lényegét akkkor sem értem, mert szinte történet sincs. Single playerbe nyomom PS2-n.


2014. szept. 18. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez és elődje, a File 1 is internetes kooperatív játéknak készült, egyedül játszva nem olyan élvezetes. Sajna kevesen játszottak vele itt Európában, de így is belepakoltam vagy 100 órát. Az egyik kedvenc RE részem, emulátoron még ma is szoktam tolni.
2014. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy netes, de azt nenértem, hogy hogyhogy nem tudtad megunni,e végre már minden pályántudod mi merre mit kell csinálni, nem? Pl. a rendörségen mindenhol cannisterek vannak, az pl mire jó?
2014. szept. 23. 01:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A canisterekkel a mérges gázokat lehet hatástalanítani. Pont ezért imádtam: rengeteg olyan cucc van benne, aminek első látásra semmi haszna, de ha a megfelelő helyen használod, vagy kombinálod egy másik tárggyal, mindjárt értelmet nyer. Ott van a milliónyi rejtett tárgy, amiket összegyűjtve új kosztümöket nyithatsz meg (azt hittem, befonom a hajam, mire megtaláltam Cindynek a neccharisnyát a nyuszikosztümhöz). Van egy csomó jelenet, filmbejátszás, ami csak akkor játszódik le, ha egy adott karakterrel egy bizonyos helyen vagy, ez bizonyos időben. Lehet, hogy a játékmenet nem olyan izgalmas, de nekem ezek az apróságok jelentik az igazi újrajátszhatóságot.
2014. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!