Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 - Playstation többen is...

Beatrix555 kérdése:

PS4 - Playstation többen is lehet játszani egyszerre offline?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Semmilyen tapasztalatom nincs konzolos játékok terén, pc-n is csak két játékot játszottam összesen. Most viszont szeretnék megismerkedni ezekkel a játékokkal, és gondoltam beruházok egy ps4-be. Tudnátok nekem írni róla valamit? Pl ha egy konkrét baráti társaság van, pl négyen vagy többen, akkor az adott játékkal többen is tudunk játszani? ( most nem arra a játékmódra gondolok amit számítógépes játékoknál multiplayernek hívnak, bár ezt sem ismerem, mert sosem játszottam multiban)Pusztán offline egy játékban egyszerre többen tudjuk irányítani a játékmenetet? .. bocs a nagyon buta megfogalmazásért, és a kédésért, de kb annyit értek vagy tudok ps és pc játék terén, mint egy pár éves gyerek akit még csak most ismertetnek meg ezekkel. Amit tudok: játékszoftvert kell hozzá venni, és azzal lehet játszani gondolom offline sima egyjátékos módban( van.e többátékos mód otthoni offline azt már nem tudom) illetőleg lehet multizni is rajta, online kapcsolattal,... de ez már számomra teljes sötétség, hogy hogyan lehet. Minden segító és magyarázó hozzászólásnak örülök és megköszönöm. Biztos ti is voltatok úgy réges régen, amikor először láttátok meg és semmit sem tudtatok róla..

2014. szept. 28. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!