Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PlayStation 3 GTA 5 Offline!...

AspireV3 kérdése:

PlayStation 3 GTA 5 Offline! A megvett kocsim eltunik de mert?

Figyelt kérdés
gta5 offlineba vettem kocsit mind a 3 karakterrel de ha az utcan ott hagyom valahol akkor eltunik es se a garazsba se sehol nem talalom, illetve nem ugy mint online hogy jelzi a terkepen hogy hol a kocsim.. nem jelez semmit se...

2014. jan. 14. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az utcán hagytad és nem vetted ki a kulcsot, akkor simán ellopták.
2014. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de azt hogyan lehet kivenni? :D illetve terkepen mert nem latom? most ha valahol el is hagynam es elfejeltem hogy hol akkor paztazhatom az egesz mapot hogy vajon hol is hagytam el? Erdekelne par ilyen "truk" amugy. Ha van par perced leirnad nekem hogy hogyan is tudok kulcsot kivenni a kocsibol, Onlineba kinyitni masok szamara illetve ilyesmiket. Koszi elore is
2014. jan. 14. 14:04
 3/4 anonim válasza:
a story módban muszáj belerakni a kocsit a garázsba hogy megmaradjon
2014. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat ez igy elegge rossz, kihozom par korre es viszem vissza... (jajj ne h felrobbanjon) na mind1
2014. jan. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!