Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindegy, hogy használt vagy...

Mindegy, hogy használt vagy új/bontatlan Fifa 12 játékot veszek a Playstation3-hoz?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy használt Fifa 12 játékot Playstation3-hoz, akkor ha netre kötöm a gépet, ugyanúgy fogok tudni multizni a 7ezres használt Fifával, mint az új, bontatlan 10ezres Fifa játékkal? Offline ill. multiplayer/online módban van-e valamilyen más dolog (pl. el nem érhető funkció) a használt szoftverben, ami az új/bontatlanban benne van? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 26. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pff ecsém ennyiből már egy normális labdát is vehetnél.
2012. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem, hogy a szerinted a pályán vagy a szobában kellene fociznom! Mellesleg játszom csapatban, nem vagyok kocka gyerek.
2012. febr. 26. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy. A használtban az online passt (ami engedélyezi a multit) már valószínűleg felhasználták. Marketen tudsz venni másikat 10 dollárért ami kb 3000 ft. Szerintem vedd az újat.
2012. febr. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2012. febr. 27. 14:55
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudnál adni 1 market linket?..

köszi!

2012. febr. 28. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocs. Nem market hanem store (playstation store)

Ezt csak ps3-ról éred el.

Ahhoz, hogy meg tudd venni ezek kellenek:

-angol PSN account

-egy PSN feltöltőkártya (UK)


[link]

2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, értem köszi.

De valamikor megéri a Store-ról megvenniaz online pass-t nem? Van hogy egy használt játékot adnak 3-4 ezerért. Ha fel is használták rajta az online pass-t, akkor max 3 ezerért megveszem Store-ról, akkor 7 ezerből kijön. Az ugye mégsem 10 meg 11 ezer Ft.. :)

2012. febr. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!