Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsbe milyen...

League of Legendsbe milyen itemeket kell Morganának venni?

Figyelt kérdés

Imádom mint champ,supportba megyek vele,viszont nem értem nekem miért nincs nagy damage-m.Ugyan most jöhet az,hogy a supportnak nem a damage a lényege,de játszottam még valamikor 1-2 hete egy Morgana-Varus ellen és a Morgana rám tolta a stunt,aztán Varus egy sima auto attavk és megölt.Ezzel meg úgy szét lettek feedelve,hogy simán nyerték a játékot.Azt se lehet mondani,hogy én vagyok hozzá a full béna,csak egy stunnal ennyi életet levett és ezt majdnem minden champre megcsinálta és valami rohadt jó statja volt,pedig csak lenyomta a q-t,néha azt a tócsát azt kész.

MIt kell neki venni,valaki tudna küldeni egy buildet?



2014. okt. 10. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
google, morgana build
2014. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, a supporttal nem az a lényeg, hogy nagy damaged legyen. Lehet morganát full AP-re építeni, akkor köcsögnagy sebzése van, régebben így vitték midre is, de supportként ez hülyeség. Inkább az a lényeg, hogy minél többször (és jókor) tudj Q-vel stunnolni vagy E-vel pajzsolni. Eza build elég közel áll ahhoz, ahogy én Morganát építem, persze helyzettől is függ

[link]

2014. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!