Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyivel jobb egy eredeti...

Mennyivel jobb egy eredeti játék (szoftver) mint egy másolt lemezen lévő jéték?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hogyha a játék multiplayer aspektusára gondolsz, azt nem lehet másolt lemezről játszani, csupán az egyjátékos módot. Egyébként még a támogatások és az is az eredeti szoftver mellett szól, hogy nem kell vele nagyon ügyeskedni, hogy működésre bírjuk.
2014. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. abban, hogy normálisan működik, nincsenek kivágva belőle dolgok, és nem kell miatta bosszankodni.
2014. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sem mellékes, hogyha nem lenne senkinek eredeti játéka, akkor nem is létezne a játékipar. Szóval minden torrentező azoknak is köszönheti azt hogy játszhat, akik megveszik a szoftvert.
2014. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Saavedro ***** válasza:

Lemez: nem kell várni, hogy letöltsön, általában működik (de ezzel is szoktak problémák lenn). A gond nekem az, hogy általában mindig használnod kell a lemezt, de talán ha egy crackelt indítót töltesz le, akkor ez is meg van oldva (én még nem próbáltam).


Direkt link (a P2P kapcsolatokhoz képest veszélytelenebb, én ezt használom): ezek is műkködnek általában és a multin kívül nem hiányzik semmi, hacsak nem ripet töltesz le. Viszont van hogy fertőzött az archívum (pl. trójaival), ilyenkor kukázhatod az egészet hacsak nem az indító vírusos (abból szedhetsz le másikat). A jó az, hogy nagyon-nagyon jó dolgokat találni direkt linkben, olyan gyűjtői változatokhoz jutsz hozzá, amelyek teli vannak tömve DLC-kkel, meg egyedi tartalmakkal. A gond persze az, hogy illegális.

2014. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. nov. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!