Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks-ben melyk a...

World of tanks-ben melyk a jobb a Tiger 1-es vagy a T29?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri a tigrist es csak t 29-e van mert tudja hogy az nagyon kiraly azt kerem ne mondja hogy a t29 a jobb mert rengetegen dicserik de infok alapjan nekem ugy tunik hogy a tigris jobb ...

2014. okt. 17. 17:28
 1/6 anonim válasza:
69%

attól függ!


Ha HullDown-ozni akarsz mindenképpen a T29!

Ha inkább szenvedni akarsz akkor TigerI :)


Mind a kettő megvolt szinte egyszerre.

Tigerrel az össz átlagom 1900WN8

T29-el az össz átlagom 2600WN8

2014. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát én tegnap megöltem egy KV-85-el, a T29 tankot, pedig azért nagy erőkülönbségek vannak a két tank között, de a terep nekem kedvezett!
2014. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a Tigris I-es örök tank. 2011-óta megvan és szinte minden nap megyek vele egy-két kört. A Tigris JÓ KEZEKBEN az egyik ha nem a legjobb 7-es nehéz tank. Rendkívül jó tűzgyorsaság (5,53 alatt tölt nekem) nagyon jó átütés (9-es szinten is vígan elvan arany nélkül) pontos és sok élete van. Nem is egy lomha dög. Jól lehet vele srégen állni igaz a páncéljára nem szabad teljes mértékben támaszkodni. Ha jól játszanak vele igazi kreditgyár. Főleg másodvonalbeli úgynevezett snipertankként érzi jól magát, de persze nagyon sok minden függ a helyzettől. Én imádom és a legjobb 7-es tanknak tartom! persze ez egyéni vélemény.


T29-em nem volt így nyilatkozni nem tudok róla. Az biztos ha látom, hogy csak a tornyát mutatja akkor sokszor otthagyom had jöjjön majd elő és akkor ki lehet kapni. Azonban ha szemtől szemben találkozok a Tigrisemmel egy T29-el akkor 10-ből 8-or a T29 füstöl el.

2014. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
7es tier királyairól van szó,dombos terepen t29 többi helyen tiger1 köszönhető az agyújának és az 1500hp,de jó a többi 7es tank is ki kell próbálni mindet mindegyik jó valamiben
2014. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha tudsz mindig lőni, amikor újratölt a löveged, akkor a Tigris jobb, ha nem, akkor T29. Ha dombos a vidék, akkor a T29 a jobb, ha nem, akkor mindegy, mert papír mind a két tank. Szituációfüggő az egész, de a T29 szerintem több helyzetben erősebb, sokkal rugalmasabb tank, mint a Tigris.

(Mindkét tank megvan, több mint 600 csata mindkettővel, 2 kiválóság jele, vagy mi mindkettőn, szóval tudok velük játszani. Mindezt csak azért mondtam, hogy lásd, tapasztalatból beszélek.)

2014. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TomLion ***** válasza:
62%

Számomra az örök favoritom a KV-3 marad. Természetesen nem egy tökéletes tank, de aki annyira ismeri a KV szériát, mint én annak ez a tank hamar a kedvencei között lesz. Már több mint 900 csatám van vele így kiismertem a tanknak minden erősségét és gyengeségét.


Elsőnek a gyengéi:

- Böszmelassú

- Gyúlékonyság

- Gyenge rádió


Erősségek:

- Bőséges ágyúválaszték játékstílustól függően (100 mm, 107 mm, 122 mm)

- Nagyon jó páncélzat (annak aki megtanulja használni)

- Egyszerű játékstílus

- Jó DPM


Számomra a 107 mm ZIS-6 ágyú a favorit. Kisebb az átlagsebzése, mint a 122 mm-snek, viszont viszont 8.16 másodperc alatt tölt újra, ezért a DPM-je majdnem megegyezik a Top 122 mm-s lövegével. Gyakorlatban kisebb is a szórása ennek az ágyúnak mivel egy jóval kisebb kaliberről van szó, könnyebb vele gyenge pontokat célozni mint a Top löveggel. Mivel gyorsabb az utántöltése a 107-es lövegnek, mint a másiknak gyakorlatban nagyon gyakran fordul elő, hogy-ha párbajozok például egy IS vagy egy T29 ellen miután ellőttem magamat nem mindig mertek engem letámadni, mert nem voltak biztosak abban, hogy a lerohanásom után mennyi idejük marad a visszavonulásra, ezzel sakkban tartva gyakran 3-4 Tankot (akár 8-as szinten). a Top löveggel is van körülbelül 200 csatám, az IS-en egyenesen imádtam ezt az ágyút, de hamar rájöttem, hogy ami az IS-en működik az-a KV-3-on nem feltétlenül.

Ilyenkor szokták nekem írni az emberek, hogy: "De az ágyúnak csak 167 mm páncélátütése van, míg a legjobb lövegnek 175." Meglehet, de mint már korábban írtam ezzel az ágyúval sokkal könnyebb gyenge pontokra célozni középtávon, mint a 122-sel, így az IS-3 kemény V alakú páncélzatát még 167 pen-nel is simán átlehet ütni.

Igaz, egy láthatatlan Tigrissel szemben, vagy egy tökéletes pozícióban lévő T29-el szemben nekem sincsen sok esélyem, de ilyen ellenfelekre csak 100 csatából 1-2 alkalommal szoktam találkozni. Sokan még mindig csak most tanulgatják ezeket a tankokat, kevés profi tartja meg ezeket, míg sokszor egy kezdő IS és/vagy KV-3 játékos lehozzák a meccseket, mert egyszerű velük a játék.


Természetesen nem kell velem egyetérteni. Én tudom magamról, hogy egy Tigrissel nem lennék képes egy bokor mögött egy dombon mesterlövészkedni a jó ágyú és rádió ellenére. Szeretek a frontvonalon harcolni. :)

2014. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!