Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit adjak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit adjak a barátomnak szülinapjára? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a barátom szülinapja ,és szeretnék tőletek segítséget/tanácsokat kérni, hogy mit adjak Neki.:)

Én speciel egy pc játékra gondoltam, valami olyanra amit szeret. ( GTA, Call Of Duty, Assassin's Creed, Battlefield, stb. )

Szerintetek melyiket érdemes megvennem, illetve indokoljátok is a választásotokat lécci.:)

Válaszokat előre is köszönöm!:)



2013. okt. 6. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
GTA 5 de csak ha van xboxja...
2013. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
xboxja nincsen sajnos, ha lenne azt adnám neki.:) :/ csak pc játék jöhet szóba
2013. okt. 6. 10:43
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

nah, kocka pasinak akarsz játékot venni?!


án nemtudom mit csípnek a csajok mostanábane nnyire a kocka srácokban. áruld már el mit tudnak?!

lehet kéne 100 métert futni megsem találnák a tüdejüket utána.

2013. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kelen milyen a gépe ezekhez speciel 150 000ft forint feletti pc kell.
2013. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ezek a játékok elég drágák, de előtte tudd meg, mivel szeret játszani, vagy mi van meg neki:DD Most adták ki az F1 2013-at is egyébként:)
2013. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem kocka :) csak szeret játszani egy pár játékkal. van ez így :))
2013. okt. 6. 10:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy pólót pc játékokat letölti ingyen hamarabb mint hogy te elmész a boltba megvenni
2013. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: új Asus laptopja van azthiszem.:)

5. válaszoló: amiket felsoroltam, azokkal szeret játszani, illetve megvan neki egy régebbi F1 játék, a Call Of Duty MW2 ,egy pár GTA, Mortal Kombat és az összes Fifa :)

7. válaszoló: azért tettem fel ezt a kérdést,mert pont ma megyek egy ilyen boltba megvenni neki :D

2013. okt. 6. 10:50
 9/18 anonim ***** válasza:
A GTA 5 nem jött ki még PCre, esetleg a GTA 4...
2013. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
tudom :/
2013. okt. 6. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!