Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig olyanokba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig olyanokba szeretek bele, akikkel tudom, hogy nem lesz semmi. Miért? (több lent)

Figyelt kérdés

Pl: pankrátorok, színészek, Assassin Creed főszereplője... igen, már számítógépes karakterekbe is beleszeretek... Nemtudom, hogy ez miért van? Szeretet hiány?

De ebben az a "legszebb", hogy gyakran sírok, hogy "nem lehet mellettem, nem szerethet, nem is ismer hagyd már! (vagy nem is létezik, pl: Assassin Creed főszereplője)stb..." pszihológushoz nem mehetek, ha anyáék megtudnák hogy ilyenekkel foglalkozok, kinyírnának... ők olyanok, hogy az ilyet nem lehet megbeszélni velük, ők ehhez túl "realisták..." oké, tudom hogy tini vagyok, ilyenkor természetes a "szerelem" mert lázadok, meg a hormonok is ott vannak a háttérben... de szerintem ez már beteges... Valami tanács? :SS



2012. nov. 26. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt tényleg csak a pszichológus segíthet, mert ez nem vicces dolog! Minél előbb keress fel egyet, ő biztosan tud segíteni neked!
2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert bezárkózol a szobádba pankrációt filmeket nézel és assassin's creedet játszol, és akiknek az életben tetszel azok nem tudnak megismerni
2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül az osztályodban.....
2012. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor én sem vagyok normális...Néha a 20 feletti pasikba is beleszeretek, igaz az csak amolyan fellángolás, de színészekbe én is voltam már reménytelenül szerelmes..
2012. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jesus christ.....
2012. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: és 13/L
2012. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Connor valamelyik nap Budapesten mászkált + a PlayIt-en is kint volt xDD mért nem mentél oda hozzá és smároltad le? x'DDDDDDDDDD
2012. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg velem! :D

Én már nagyon vágyom a szerelemre! :S

2012. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!