Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan járassam le az XBox-ot,...

Hogyan járassam le az XBox-ot, és álljon vissza a Nintendo népszerűsége Magyarországon?

Figyelt kérdés
Már a könyömömön jön ki, hogy a Nintendo lejárt lemez!

2014. okt. 31. 18:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"Ha valakit érdekelne Nintendo-s játék, annak lehet egyszerre kettő, de vagy cserélgetni kéne, vagy feláldozni egy csatlakozást a TV-n."


Ezt most nem értem.

2014. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Ahogy korábban a tiedet is.

Lényegében (amennyiben lehetséges) lehet egyszerre két konzol a lakásban. Csak két dolog közt kel választani.

2014. okt. 31. 21:02
 33/42 A kérdező kommentje:
Bocs, de én gyakran zavaros vagyok a gép előtt.
2014. okt. 31. 21:03
 34/42 anonim ***** válasza:

"Bocs, de én gyakran zavaros vagyok a gép előtt."

Akkor már ketten vagyunk.

2014. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"A Wii-ből több mint 100 milliót adtak el."

látod több mint 100 milliót adtak el, de a népet nem fogja meg annyira grafikai szempontból és engem játékélmény sem kontroller szempontból sem. .

2014. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Annak idején mindenki PSX-et vett mégis az N64-nek volt jobb grafikája.
2014. okt. 31. 21:18
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején nem volt minden 3. ember fps b*zi.
2014. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
23%

Sehogy. A microsoftnak valamit nagyon el kell szúrnia vagy a nintendonak valami hatalmasat kéne beújítania hogy ez megtörténjen.


Jelenleg a nintendo maradt alul a versenyben, ez van. Lehet hogy vissza fog jönni, lehet hogy toronymagasan fogja majd verni az összes konzolt, de az is lehet hogy csődbe fog menni. Ilyen a versenyszféra.


Hogy őszinte legyek számomra a nintendo már hosszú ideje nem szimpatikus. A Wii még tetszett, elég sokat játszottunk vele haverommal, de igen hamar meg is untuk.


Ami pedig nekem nem szimpatikus a Nintendonál mostanában az az ár/érték arány. Elvileg a Nintendo már egy jó ideje a casual gamereknek próbál termékeket készíteni, tehát szerényebb tudású gépek és szerényebb tudású játékok mint a konkurenciáé, ehhez általában szerényebb árnak is kell(ene) társulnia.


Ehhez képest A Wii U ára nem sokkal marad el egy next gen konzoltól, illetve a hozzá való játékok is igen csak borsos árúak, pláne annak függvényében hogy ezek tulajdonképpen az eredeti játék "lebutított" változatai. (már ami nem exkluzív)


A mostani DS széria egy árban van a Sony PSP és PS Vita készülékeivel ami egyenesen nevetséges. A hozzá való játékok pedig egy árban vannak, vagy néha még a DS-hez drágábban. Pl. oké hogy jó a Pokemon játék, én is szerettem vele szórakozni, DE 15.000-ért?????


Anno még a sima Wii egész poén volt. Haverom a magyarországi megjelenés előtt már beszerezte, így sajnos csak másolt játékkal játszhattunk vele. (ha utólag belegondolok nem is olyan sajnos, ezt később kifejtem) Annak ellenére hogy marha sok játékkal játszottunk simán meguntuk 1-2 hónap után. Később kiszámoltuk hogy ha a játékokat megvettük volna akkor több mint 100.000 ft-ot kellet volna rákölteni gyakorlatilag csak azért hogy pár hónapig fent tartsa az érdeklődésünket. Illetve az is szilád meggyőződésem volt hogy ez a pár hónap játék inkább a mozgáskövetés újdonsága miatt volt, mintsem a játékok miatt.



Egyébként azt miért jelented ki ilyen bátran hogy a microsoft átvágja a vásárlóit? Mert ennyi erővel az összes gyártó átvágja a vásárlóit, kb. ugyanazt csinálja az összes.

2014. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
46%

Tisztára, mint amikor az óvodások veszekednek, komolyan...

Soha nem fogom megérteni, miért nem lehet elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák? Van, akinek ez tetszik, van, akinek az.

A 90-es években ugyanez volt. Ment a szájkarate a NES/SNES rajongótábora és a SEGA-tábor között. Sokan szinte már vallásos fanatizmussal kardoskodtak Mario vagy Sonic mellett. Hogy melyik konzol volt a jobb? Ki szerint az egyik, ki szerint a másik.

Egy generációval később ugyanez ment, csak N64 vs. Playstation. (A SEGA ekkorra már belekezdett a hosszúra sikerült hattyúdalába.) A Nintendo nagyot újított azzal, hogy mindent a 3D-re élezett ki, a Sony meg inkább a CD-s tárolás előnyeit használta ki. Mindkettő jó volt, csak kicsit más tekintetben. Meg ekkor már látszott, hogy a Nintendo kicsit másabb vonalat célzott be, mint a konkurensei. Inkább a szolídabb irányvonalat képviselte a játékaiban, míg a konkurensei a keményebb irányzatot követték. Ez a Wii-nél csúcsosodott ki, és ott már bevallottan inkább a családokat, alkalmi játékosokat és lányokat/nőket célozták meg. Míg a konkurensek a hardcore gamereket. Innentől kezdve egyszerűen értelmetlen összehasonlítani a konzolokat. Más kategória, olyan, mint ha a biciklit akarnám a kerékpárral összehasonlítani. Nagyon sokan szeretik a Wii-t, persze, nyilván nem az FPS-kockák körében kell nézelődni, mert ott tényleg nem sok Wii-t fogsz találni. Gyűlölködni meg marakodni meg végképp értelmetlen dolog. Mindenki mást szeret, és értelmes ember ezt fel tudja fogni.

2015. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
Én special mindegyikkel el vagyok xboxal is nintendoval is :))
2015. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!