Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends rengar...

League of legends rengar vélemény?

Figyelt kérdés
nektek mi a véleményetek rengarról? és milyen taktikák jönnek be? vagy tudnátok írni pár tippet hozzá?

2014. nov. 5. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az eul, sunstrike meteor defean combo jön be. Vagy az nem az a hős?
2014. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te nagyon összetévesztettél valamit.
2014. nov. 5. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
hát elég könnyű hős és op :D , viszont eleinte meg amugy is baromi lomha ezért nehéz vele 6 ös lvl ig gankelni, utána már ultival egész könnyű nézz hozzá youtube on gameplayeket meg google bn keres rengar guideket, mostanság tankosra építik inkább
2014. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kommentelők, akik ráfingják a champekre hogy könnyű. áh xD Üzenem, hogy lehet hogy könnyű vele játszani, de JÓL játszani egyik champ-el sem könnyű, ez nem champ függő.
2014. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igaz, de rengarral igazán nem egy bonyolult.. azért írtam hogy könnyű, példának ott van teemo, kb csak rákattintasz az enemyre és már le is ölted :D , meg ott van pl yasuo akivel azért tudni kell hogy sikeres legyél, bár yasuot még csak kipróbáltam de elég érdekes :D , na szóval igazából egyik sem bonyolult csak rá kell jönni hogy mit hogy és gyakoroloni , persze az sem mind1 hogy ki vagy kik az ellenfeleid és milyen champet választottak
2014. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Teemonál csak rá kell kattintani. Tök mindegy, hol vagy csak kattints rá...
2014. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet yasuo-d, meg lehet rengar-od, sőt teemo-d is, de goldos ként mondd majd azt hogy könnyű :D jó. botok meg bronzos playerek ellen egy vicc játszani, jó hogy tarolsz egy teemo-val. Ellenben egy goldos player ellen (például) már egy rengar is semmiség, ha nem tudsz időben reagálni a támadásokra, nem tudod last hitelni a minionokat stb, mert egyszerűen szétszed. Attól hogy a champ op, te nem leszel pro vele egy normális ellenfél ellen. tudni kell ügyesen játszani vele, ügyesen használni a skillshotokat, meg mindent.
2014. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dat elszólásom. Ügyesen időzíteni a skillshotokat*
2014. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jó gondsoljatok amit akartok, bírom hogy írok valamit hogy lelkesítsem a kérdezőt meg segítsek ti meg kisebbségi kopmplexussal idejöttök és leoltotok /igen ti nagyobb kockák vagytok és szüzebbek mint én gg.../ szóval akkor ne is kezdjen hozzá egy goldos úgy is meg fogja verni és csak azzal a 12-20 champel játszon amivel a koreaiak igaz? ... szánalom
2014. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most olvass egy kicsit, és légyszives idézd be ahol azt mondtam hogy én goldos vagyok :D És amúgy is, a gold abszolút nem egy elérhetetlen pozíció ha nem vagy béna a játékhoz.
2014. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!