Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem szomorú és...

Csak szerintem szomorú és félelmetes a mostani "rendőrökre támadt a lila keménymag" index videóban látható agyhalott embertömeg?

Figyelt kérdés

[link] - erre gondolok


16évesek ott k.va cig.nyoznak, semmi fogalmuk nincs mi töténik. Az idősebbekről nem is beszélve.. Az ilyen emberek honnan kerülnek elő?? A magánéletükben mit tevékenykednek, mit dolgoznak? Egyszerűen fel nem fogom az egész jelenséget.

I dont want to live on this planet/country anymore...



#Fradi #index #szurkoló #vandál #futball huligán
2013. márc. 11. 01:03
 1/10 intrepid ***** válasza:
Miért jó ezeknek, hogy úgy hajtják, terelik őket, mint a barmokat?
2013. márc. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ezek nem emberek, legalábbis ott és akkor biztosan nem... pontosan ahogy mondtad: agyhalott tömeg. Eszetlen, érzéketlen, bunkó, tuskó birkák, akik a problémáikra két választ/megoldást ismernek: alkohol/drog, vagy agresszió. És sok esetben nem is közvetlenül csak ők okolhatóak ezért, hanem inkább a környezetük. Ilyenek mindig is voltak, és tartok tőle, ezután is lesznek - ilyen agyatlan embertömegek robbantottak ki forradalmakat, polgárháborúkat a történelem során mindenhol. Pontosabban néhány okos, ügyes szónok szabadította el az ehhez hasonló bandát.
2013. márc. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szól válaszával teljesen egyetértek!
2013. márc. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bevannak alaposan rúgva és jó poénnak tűnik.
2013. márc. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom mi váltotta ezt ki így nem tudok véleményt mondani
2013. márc. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mélységesen elítélem, az ilyen "csordaösztönből" kialakult rendbontást. Persze akkor, és ott, nekik ez hatalmas szórakozás, de arról se feletkezzünk meg, hogy miattuk metrót zárnak le, és indítanak "szurkolói járatokat" persze jegy, és bérlet nélküli utazással. A Mi pénzünkön! Trágárkodás, vandalizmus, és miért? Semmi értelme nincs.
2013. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nagyobb kárt okoznak és veszélyesebbek mint a ci.g.nyok akiket any@znak..

Na mindegy. Hihetetlen mekkora különbségek vannak ember és ember között, hálát adok, hogy nekem sokkal gazdagabb lelki világ és több ész jutott mint ezeknek, és sajnálom hogy a fiatalokból akik ott vannak a tömegben ló.f.@sz nem lesz.

2013. márc. 11. 08:55
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezért kellene ezeket a meccseket zárt kapuk mögött szervezni, nem lenne balhé és nem menne el annyi pénz rá.
2013. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
azért van kivétel nem kell mindenkit egy kutyára venni..valaki a meccs is érdekel és nem igaz hogy azok akik ott voltak nem lesz semmi belőlük az más kérdés h vannak ilyen emberek akik balhézni jönnek és nem focimeccset nézni ami igen valóban elszomorító de az nem azt jelenti h mindenki ebbe a rétegbe tartozik !!!!
2013. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, ezek legalább tényleg megvernék azokat a retkes cigányokat ha beugatnak.
2013. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!