Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlanátok 30...

Milyen játékot ajánlanátok 30 éves lánynak Nintendo 3DS-re?

Figyelt kérdés
DS játék ajánlatok is jöhetnek...az erőszakos, lövöldözős, verekedős játékok nem tetszenek.

2014. dec. 1. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Animal Crossing: New Leaf

Harvest Moon 3DS: A New Beginning (de a sorozat korábbi részei is)


Ha tudsz mondani pár játékot amik tetszettek eddig, bármilyen platformon, akkor megpróbálok még javasolni az alapján.

2014. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a javaslatokat! :)

Régebben játszottam GameBoy-on (jó rég.. :D) azon tetszett a Super Mario, Kirbys Dream Land...meg Wiin próbáltam egyszer a Rayman Originst az is tetszett. De gondolkodom kipróbálni nem ilyen platform játékot, az Animal Crossing ha jól tudom pont olyan lenne :)

2014. dec. 1. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is játszottam Gameboy-on... Csak én azóta sem hagytam abba :P úgyhogy szívesen segítek, főleg mert nekem is hasonló az ízlésem :)


Azokhoz hasonló játékok, amik korábban tetszettek neked:

Super Mario 3D Land

Donkey Kong Country Returns 3D

Super Princess Peach (DS)

New Super Mario Bros. (DS)

Kirby: Squeak Squad (DS)


Történetközpontú kalandjátékok:

Phoenix Wright-sorozat (összefüggő részek, DS és 3DS)

Ghost Trick: Phantom Detective (DS)

Another Code: Two Memories (DS)


Ezen kívül talán még a Zelda-sorozat. Ugyan van benne harc bőven, de meseszerű az egész, tipikus Nintendo-világ. És a lányoknak általában be szokott jönni, úgy figyeltem meg. Egy próbát megér talán.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni :)

2014. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ, játék javaslatokat! Jól hangzanak, a történet központút mindenképp ki fogom próbálni :)
2014. dec. 1. 20:38
 5/9 Krisipoke ***** válasza:

Még az előzőekhez mondanám pluszban a Kirby Triple Deluxe-ot 3DS-re, ami szerintem eg fantasztikus rész, vagy sima DS-re a Kirby Super Star Ultrát, ami konkrétan a legjobb Kirby játék szerintem.


A fő szálú Pokémon részek is jók, névlegesen 3DS-re az X/Y vagy az Alpha Sapphire/Omega Ruby, vagy még DS-re a Diamond/Pearl/Platinum, Heart Gold/Soul Silver, vagy a Black/White.

2014. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezeket a javaslatokat is!

A Kirby Super Star Ultra most nagyon felkeltette az érdeklődésem, mert az gondolom olcsóbb is, ha DS-re van...nálam meg a 3D mindegy is, mert a gépem egy 2DS, mert a 3D-től fáj a szemem.


A Pokemon játékok úgy is érdekesek lehetnek, hogy a sorozatokat sosem néztem?

Azt olvastam neten, hogy hatalmas sikere van most a legutóbb kijött két új Pokemon játéknak. :)

2014. dec. 2. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
A sorozat szerintem csak egy hatalmas reklám és inkább a fiatalabb korosztálynak szól. Átvesz elemeket, de nincs összefüggés, semmit nem veszítesz ha nem nézed, sőt nekem felnőtt fejjel kifejezetten nehéz elviselni már, inkább maradok a játékoknál :)
2014. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krisipoke ***** válasza:
Így van, ahogy a fölöttem lévő is írta, én sem néztem már a sorozatot több, mint 10 éve, de a játékokat a mai napig imádom :D A sorozat egyébként is csak a játékok alapján készült nagyjából.
2014. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisipoke ***** válasza:
Egyébként ha regisztrálva vagy Facebookon, szeretettel várunk a Nintendo 3DS - Hungarian Community csoportban. :) Szerintem ott is vannak sokan, akik szívesen segítenének, és ha már szereztél be játékokat, azokban is tudunk válaszolni a kérdéseidre. Vagy csak egyszerűen beszélgetni, véleményt nyilvánítani is lehet.
2014. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!