Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 2-ben tényleg nincs...

Diablo 2-ben tényleg nincs sima mentés vagy csak én nem találom?

Figyelt kérdés

Régen az egyel játszottam annál ugye csak simán ment. Viszonylag gyakran csináltam mentéseket, főleg amikor egyel lejjebb mentem vagy ha olyan területere mentem ahol számítottam nagy harcra.


A kettőbe viszont ha mentek, akkor ki is lép, ezzel még nem is lenne bajom csak hogy amikor a mentést betöltöm akkor hiába csata mezőn mentettem a városba tölt vissza. Elég idegesítő újra meg újra vissza menni. Nincs erre megoldás?


2014. dec. 6. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A Diablo 2 mentésrendszere a következő:

Ha csak szimplán "save and exit" re mész, akkor a karatered állását, cuccait, pontjait menti, és a küldetéseid haladását. Minden ellenfél újra éled visszalépésnél (így tudsz gyakni, ha gyenge a karaktered).

Portálokat kell keresned helyszíneken, így oda tudsz közvetlen teleportálni. Ha megvan egy portál, és kilépsz, akkor az újraindításnál odatudsz menni. Az ellenfelek újraélednek, de így fejlődsz, és néha-néha jobb cuccot kapsz 3. ölésre valakitől mint elsőre.


Ha idegesít hogy mindig újra kell szaladgálni, akkor játsz vele később, mert elég sokat kell rohangálni. Én most az Overlordot játszom, első próbára abbahagytam mert iszonyat irritált hogy mindenhova 2 km/h-val kell sétálgatni, de most tetszik, és nem irritál.

2014. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van hogy nem kéne most erőltetnem :)

Valamikor régen úgy 6 éve játszottam már vele, de erre nem emlékeztem hogy a mentése így működik.

Viszont emlékeim szerint akkor szerettem.

Most viszont egy héten belül harmadjára a kezdek újat mindig új karakterrel hátha másik karakterrel jobban fogom élvezni, de nem.


Egyenlőre maradok az egynél. :)

2014. dec. 6. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes ez, ha mindig a waypoint megtalálásánál hagyod abba a játékot, akkor csak egy terület max felét kell kb újra megcsinálni.


Egyébként meg szerintem jobb is így. Így nem tudsz azzal "csalni", hogy mondjuk egy boss előtt lemented, meghalsz, és ja, akkor inkább betöltöm a mentést, és megint nekimegyek, így nem veszítek pénzt és xp-t a halál miatt.


És ugye mint az előttem szóló is írta, azt, hogy a szörnyek újra megölhetőek legyenek nagyon másképp nem lehetne megoldani.

2014. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért tegnap csak neki estem még egyszer, végül bele lendültem. :)


Már csak ki kéne tapasztalnom hogy mit-hogy. Mit érdemes tartogatni, mit nem. Mi mire jó. Az első két karakteremmel minden áron megakartam inni a zöld löttyit, mire rájöttem hogy az nem ital, hanem dobó fegyver. No hiába, lehet nem szőke nőknek csinálták a Diablot, de én szeretem majd bele jövök. :D

2014. dec. 7. 08:38
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen amúgy az egynél az volt a hobbim hogy egy erősebb szörnynek 3x mentem neki. Ha harmadjára se sikerült, akkor mindenemet bepakoltam inventoryba, mentettem, új játékként kezdtem előröl és akkor mire megint a kritikus ponthoz értem addigra léptem pár szintet, erősödtem.

Csak az egyben lehet hogy mire a végére értem az első 5 pályát 10x megcsináltam, de ott szinte egy centit nem lehet anélkül tenni hogy ne keljen harcolni, a kettőben meg a fenti területeken tök sok elmegy csak szaladgálással harc nélkül.

2014. dec. 7. 08:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha új területre értem, és ki akartam lépni, addig szaladgáltam még meg nem találtam a portált, majd kiléptem. Lehet hozzá alkalmazkodni, meg haladni is, nem rossz egyáltalán :)
2014. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!