Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ebayen átvertek?

Ebayen átvertek?

Figyelt kérdés
Vettem egy Xbox 360at . Na kiisfizettem paypalen 18nap telt el a vétel ota a pénzt zarolta a paypal ugyebár 21napra mert az illető még most adott fel elsőnek hirdetést. Na tehat nem jott semmi Xbox 360 csak a box360rol egy kép. Azonban ez levolt irva a leirasban hogy csak egy kepet árul. nem neztem at figyelmesen. Visszakapom a pénzem?:(

2014. dec. 14. 19:32
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha le volt írva, hogy mit árul, akkor nem.
2014. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es az eladó akkor igy siman megussza? A pocsomet a szelhamosba.
2014. dec. 14. 19:50
 3/9 A felhasználó ***** válasza:
Előre fizetsz, és még a hírdetést se olvasod el? Ez erősen a te hibád, akárhogy is nézzük. Még ha a hírdetés feladója egy suttyó is.
2014. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyibe került? Nem volt gyanús?

Ha egyértelműen ott van hogy kép és az ára is feltűnően alacsony volt a géphez képest (de azért egy képnek drága), akkor hiába a nyilvánvaló átverés, Te nézted be a leírást, hiszen ő kiírta mi ez.

Persze ettől lehet reklamálni, esetleg meg lehetne egyezni hogy visszaküldöd a képet és ő visszafizeti az árát.

2014. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
40000volt reális ár. Nem fog ebbe belemenni 100% ilyenkor az eBay leszarja? Tanuló pénznek kell vegyem? Ugy fogjak fel hogy tr voltal a hulye?
2014. dec. 14. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:

azt kaptad ami a leirasban volt, nem fognak foglalkozni vele, nem te lennel az elso ki igy jar

kicsitt draga, de igen, veheted tanulopenznek

2014. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ő egy paraszt, te meg most így jártál, senki nem tehet semmit. Kivéve ha van hozzáférésed interkontinentális ballisztikus rakétákhoz. De ha van, szólj, barátkoznék olyan emberekkel.
2014. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
^ Ez beadta :D.
2014. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebayen átvertek?


"nem neztem at figyelmesen."


Szerinted mi a helyes valasz?

2014. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!