Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim-ben milyen állatokat...

A Skyrim-ben milyen állatokat és mikor lehet szelidíteni?

Figyelt kérdés
Mellékesen kérdezem, hogy sárkányt lehet-e, esetleg moddal, vagy a játékban csak úgy szelidíteni?

2014. dec. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Lovat vehetsz, illetve ha fel van telepítve a....nem tudom pontosan melyik kiegészítő akkor kutyád is lehet, de ezen kívül modok nélkül nem lehet más állatod.


Itten keresgélj, garantálom hogy lesz jópár ilyen mod :D

[link]

2014. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen közönséges állatot bizonyos időre magad mellé állíthatsz a megfelelő Illusion varázslatokkal. Sárkányt a Bend Dragon kiáltással tudsz szelídíteni.
2014. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lovat tudsz venni bármilyen istállónál, kutyát én a Markarth-i istállónál vettem. Ha a hearthfire kiegészítővel építesz házat lehet az „állat etetődbe vagy mi a szöszbe” tehened és csirkéd.

Sárkányokat szelídíteni úgy tudsz ha kiviszed a dragonborn dlc-t kapsz egy kiáltást amivel lovagolni tudsz rajtuk. Vagy egy két olyan kiáltás is van amivel lehet idézni őket (igaz ez nem szelídizés) Remélem segítettem :)

2014. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm minden kommentelőlek....
2014. dec. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!