Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek 1000~ Dota 2...

Szerintetek 1000~ Dota 2 játszott óra után ha kipróbálom a LoL-t megtetszhet annyira hogy otthagyjam a Dota-t vagy a LoL nem annyira jó?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert néhány haverom játszik a LoL-al de már régóta dotázok, szerintetek fog érdekelni?

2014. dec. 27. 04:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted megis honnan kellene tudjuk hogy neked mennyire fog bejonni a lol???
2014. dec. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vacuolum válasza:
100%

csak akkor fogod ott hagyni a dotát, ha nem bírod a dotában a sok aktiválós itemet és azt hogy alacsony a mana poolod, amúgy a lol sokkal "butább/casual" játék dotához képest szóval ha elkezdesz lolozni készülj fel a 7-13 éves korosztályra akik csak most találták meg a bekapcsoló gombot a számító gépen.

Ui.: bárki bármit mond Minden egyes divizióban meglesznek ezek az emberek a lolban, mert külön "cégek" szakosodtak arra, hogy jó pénzért feljebb vigyenek másokat a ranglistán. ( a más programok vagy oldalak nyújtotta csalási lehetőségekről nem is beszélve)

2010 augusztusa óta játszok a lol-lal mai napig fent van a gépemen és 1-2 hetente általában felmegyek játszani.

2014. dec. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

LoLnál szerintem az igazán nagy sz*ros pofont a régiók nyelv alapú része adja. Nem fikázni akarom, dolgoztak vele rendesen, de emiatt, hogy van rengeteg régió szerinti nyelv, a sok 10 éves feljön, egy szót nem tud angolul, és mivel van az ő nyelvén kb elvárja, hogy beszéld az anyanyelvét (ami persze nem angol, hanem török, orosz meg a többi).


Én már vagy 3 éve lolozom, dotáztam is, a LoL jobban bejött. Dotához képest valamivel könnyebb ("butított"), meg kb szét van balanceolva, így akkor se ölöd le 1 v 5 ben az egész enemy teamet ha már elfeedeltek 30 0 0ra. Illetve ha valakinek kisebb a szintje, mint az átlag szint, az gyorsabban fejlődik, akinek magasabb az lassabban lépeget felfele 18-ra meg ilyenek. Volt itt rendesen balance.


Próbáld ki, vagy megtetszik, vagy nem. Játékidőt este 9 de inkább 10 után hajnali 4-5 ig ajánlom, ha nincs kedved a sok magyar, lengyel meg egyéb hülye gyerekekkel foglalkozni.

2014. dec. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én holnap fogok esküvőre menni, szerinted meg fog hatni annyira, hogy elsírom magam? Vagy nem? Szerinted mi fog történni velem? Gyors válasz kéne!
2014. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1000 óra után a dotának ismered már minden hátrányát és előnyét. ezek ugyanúgy meglesznek mind a lolban is. mindkettő televan anyázó, gyengeelméjű bunkókkal, csak dotában ezek az oroszok, lolban meg a tizenéves kisgyerekek. az dönt egy-egy embernél, hogy melyik gameplay és annak sajátosságai jönnek be inkább neki. nekem 1455órám van dota2ben.
2014. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van 1000 órád Dotába SOHA NE MENJ EL LOLOZNI, hiszen a LoL a legnagyobb copya a Dotának és te lennél a leg nagyobb köcsög a világon! (Ezt kérlek ne vedd sértésnek nyugodtan LoLozhatsz én nem szólok bele, csak leírtam, hogy mi a véleményem a LoL-ról.)
2015. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így utólag válaszolva semmiképp sem térek át rá. Nem tudom megszokni sehogy, a grafikai világa "ugly", a játékmenet alatt meg úgy éreztem hogy egy dedós játékkal játszok, erre a magyar szinkron rá is tett egy lapáttal, persze visszalehet állítani az angolt, de játék törölve, azt hittem jobb és legalább van majdnem olyan szinten mint a Dota mivel ennyien játszák, tévedtem.
2015. jan. 4. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!