Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben Akalinak...

League of Legendsben Akalinak mit vegyek meccs közben hogy erősebb legyen és többet tudjon ölni?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem a LoL-t, mégcsak 16os szintű vagyok. Elöször nagyon tetszett Ahri és Akali, kettőjük között vacilláltam de végül Akali lett. Eddig 4x játszottam vele, felfulloztam a Qját és az Ejét utánna pedig a Wt. Megvettem neki többekközött a hextech-et illetve a void staff-ot ami ad ability-t neki de mégsem tudtam normálisan megölni senkit. vagyis akit már majdnem megöltem az be kselték. Valami tipp? Köszi előre is!:) 19/L

2014. dec. 27. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Lich bane. Legalább a sheen előbb, mint a void. Ha nagyon bnyom az enemy, 2+ ap van, akkor void helyett abyssal.

Cipőbe magic pen.

AD mid ellen doran's shield kezdésnek.

Ha többo ylan hős van, akinek főként az ultija téged vehet elsőnek célba - zed, vi... -, akkor zonya ajánlott, máskülönben sapka.

Ha táamdsz akalival, nagyon agrsszívnek kell lenned, és ki kell használnod, hogy sokat tudsz ugrani, vlaamint a köröd adta lehetőségeket - nem csak bújni jó.

Ami a legfontosabb, az a farm, és hogy legyen önuramlad vele, sokan úgy hiszik, hogy midnig bemehetnek vele bármibe. Nos, nagy hiba, és a csapatjáték rovására mehet - főleg ha te vagy a carry és kinyiffansz.

2014. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat!:)
2014. dec. 27. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Első jókat mondott, még pár dolgot hozzátennék.

Cipővel akkor érdemes kezdeni, ha a skillshotok elkerülésével az ellenfél sebzésének nagy részét megúszhatod (Xerath, Ziggs, Ahri, stb...), különben Amplifying Tom-mal. Első teljes itemnek a Hextechet érdemes rusholni, kivéve, ha egy AD champ ellen vannak nehézségeid,mert akkor a Seekers armguardot érdemes elé beiktatni. Magic penes cipő, utána pedig én általában Zhonyát veszek, az armor és az aktívból kapott sérthetetlenség nagyon sokat számít, sok veszélyes ulti teljesen kivédhető vele. Lich Bane is jó item neki, valamint a Rabadon, mint minden AP champnek. Rylait akkor javaslok, ha nagyon könnyen kikapnak engageléskor, meg a slow is jó üldözésnél. A lényeg, hogy minden assasinnal így Akalival is muszáj aggresszíven játszani, de nem túl vakmerően. Az assasin feladata az, hogy az ellenfél AD és AP carryjét gyorsan kiszedje, szóval általában rájuk érdemes ultival bemenned a teamfightokban. Még azt tudom ajánlani, hogy a minionok last hitelését gyakorold custom gameben, mert az rettenetesen fontos. Ja igen, és amint a laned nincs nyomás alatt, a bot vagy top lanen viszont az ellenfél nagyon előre merészkedett, azonnal roamold be. Az assasinoknál ez nagyon lényeges.

2014. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!