Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tanuljak meg neten...

Hogy tanuljak meg neten multiba játszani?

Figyelt kérdés
Akármivel játszok rohadtbéna vagyok.

2014. dec. 30. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék azért van hogy élvezd. Nem azért hogy teljesíts. Hacsak nem vagy E-sportoló. Gyakorold, és a legfontosabb hogy ÉLVEZD, elvégre, játék.
2014. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

milyen játékról van szó azért az se mindegy.

Pl én fps-ben nem vagyok valami jó, de rts-ben hasítok.


Amúgy meg rengeteget és még többet kell gyakorolni. Játszottál már az adott játék multijával minimum 48 órát (játékidőben, nem az hogy 2 nap toltad 1-1 órát)? Annyi kell minimum, hogy valami alap dolog kialakuljon

2014. dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fps-nél elég nehéz javulni, mivel az alap reflexeiden alapul, és azt kell javítani. A lényeg hogy élvezd a játékot és soha ne csalj.
2014. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Power soccerezni szoktam, de ott mindig csalnak mint a s**r. Focist meg tudok játszani fifákba,pesbe mindig a legnehezebben játszok a gép ellen, általában minimum egy x-et összehozok, de itt semmi mert retek csalók vannak ott... mindig beviszik az 5ösre aztán egy ótvaros glitch miatt berúgja, mert a kapus elkerüli a labdát, mert nem én irányítom.
2015. jan. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!