Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tipusú hordozókendőt...

Milyen tipusú hordozókendőt érdemes venni? Szempontok: könnyen kezelhető, kényelmes a babának.

Figyelt kérdés
kengurut kizártuk, mert sokan mondték, hogy nem a legjobb a gerincének. Újszülött kortól szeretnénk használni. Amelyik szó szerint egy kendő, az nekem egy kicsi bonyolultnak tűnik, mert külön bele kell tanulni a megkötésébe. Ezért valamilyen már formára szabott fajtát keresnék. nem tudom, hogy létezik-e ilyen.
2011. febr. 10. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

létezik olyan, hogy karikás kendő. ezt sokkal könnyebb megkötni, mint a simát, de az egyéb előnyei megmaradnak.

később. 3 hónapos kortól pedig a mei tai nagyon jó, szintén nagyon könnyű megkötni és kényelmes.


minden hónapban van mamami klub, hordzó megkötését megmutatják szívesen, még terhesen menj el és látsz néhányat, érdemes szétnézni. :) [link]

2011. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
itt találtam leírást is: [link]
2011. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak csattos hordozók, vagy zipzáras (brendonban is) DE Mégis csak a legtöbb kötést és a leghosszabb használhatóságot egy sima kendővel éred el!ÉS megtanul egy kötést újszülötthöz, majd később egyet előre, mejd egyet hátra...és ha nincs kedved több kötést megtanulni, akkor ezek is elegek!Én is a youtube-ról tanultam meg!Aztán kezdtünk hordozós klubba járni :)


Vagy ami még egyszerű a mei-tai (bár én nem kötném bele az újszülöttemet)Ennek 4 vége van, amit kettesével meg kell kötni!


www.mamami.hu Itt sokkal többhasznos dolgot találsz a hordozásról! :)

2011. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. néztem azt a karikásat is, meg ezt is:


[link]


erről mi a véleményed? elsőre ez se tűnik rossznak.

2011. febr. 10. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha budapesti, vagy környéki vagy érdemes elmenni hozzájuk: www.hordozo.hu


Itt ki tudsz próbálni (ingyen) mindenfajta hordozóeszközt, illetve egy minimális összegért (400 Ft hetente) ki is kölcsönözheted őket. Szóval akkor már "kipróbált" hordozóeszközre adsz ki pénzt.

2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én mégis a sima, megkötős kendőt javasolnám. nem bonyolult a megkötése. mi nagyon szeretjük! 1 elöl hordozást, 1 hátizsákos hordozást gyakoroltam be. nagyon nagy segítség.

úgy tudom, ezt a legkönnyebb a baba igényeihez, méretéhez alakítani.

kendőből is érdemes jobb minőségűt venni (Lana, Dydimos), mert az elnyűhetetlen.

2011. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem egy egyszerű nandu kendőm van, nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve. kisfiam 10 hónapos, de még mindíg elől hordom(8kg), mert olyan jól tart a kendő téged is, hogy nem megterhelő. tudom, bonyolultnak tűnik, de nagyon hamar bele lehet rázódni, akkor meg már pikk-pakk megy a dolog. a háti nehezebb, nekem sem igazán megy még. sok örömet a kicsihez!
2011. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!