Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a Diablo 3-at és a...

Megvettem a Diablo 3-at és a hozzá tartozó kiegészítőt interneten keresztül, de a kiegészítőnek a kódját nem tudom aktiválni. (? )

Figyelt kérdés
Vagy azt a diablo 3 letöltése után lehet csak? Esetleg a játékon belül? Vagy ha battle.net-en nem belül nem lehet aktiválni, akkor biztos hogy a kód a problémás?

2015. jan. 8. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt a battle.net-en kell aktiválni. Kiír valamit, hogy mi a baja?
2015. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez a szöveg jön ki, ha bemásolom a kódot: An error has occurred.

The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again. If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance.

2015. jan. 8. 18:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Plusz ugye az alap Diablo 3-at aktiválni tudtam, tehát nem tudom, hogy hogyan tudnám visszajelezni a hibát(mivel a 2 egy csomagban volt). A terméket egyébként nem egyenesen battle.net-ről vettem, hanem g2a-ról.
2015. jan. 8. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A játékot letöltötted már, hogy nem-e mégis aktiváltad? Ha nem jó, akkor írni kell a g2a support-nak.
2015. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aktiváltam, és letöltöttem, működik is tökéletesen. Az oldal viszonylagosan le lett magyarítva, de jól sejtem, hogy nincsenek magyar munkatársak a supportnál, ugye?
2015. jan. 8. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem valószínű.
2015. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megpróbálkozok ennél a supportnál.
2015. jan. 8. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!