Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben mikortól...

League of Legendsben mikortól érdemes elkezdeni rankedezni?

Figyelt kérdés
30as szintű vagyok hamarosan meglessz a 200 win és arra gondoltam elkezdek rankedezni. Minden lane-re van legalább 2-3 champ amivel úgy tudok is játszani.Szóval hogy működik ez a ranked besorolás hogy pl. ne bronzba kerüljek hanem goldba ahoz mennyit kéne nyernem?

2015. jan. 13. 13:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

midre én még Dianát nagyon szeretem, de vele még gyakorlok. valamikor meccset hozok le vele valamikor meg 0/8 ba feedelek.

supportra tresh és leona van meg, velük úgymond élvezetes a játék számomra. de elég sokat bénázok velük.

2015. jan. 15. 13:16
 12/14 anonim ***** válasza:

0/8?

Akkor még ne rankedezz.

Játsz akkor mikor megy és legyen egy feltétele. Mondjuk az utolsó 10-meccsbe nem lehet -4 alatti stattod. Tehát 0-5, 1-6, 2-7. Persze ez alól kivétel, ha 2x annyi az assistod, mint a halál. Ha ez a feltétel teljesül akkor menj rankedre, de csak addig amíg nem lesz egy ilyen rosz meccsed aztán ismét vissza normalra.

2015. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Mentálisan kell felkészülni főleg.

Topon 0/2-nél már elkezdenek b*szt*tni, 0/3-nál már "feeder vagy és k*rv* *ny*d". Ha gankelni jönnek és te benézel valamit, a junglered meghal, az enemy meg nem, akkor valószínű sz*rr* leszel oltva. Ha visszaszólsz, akkor elindítod a lavinát és kb. el is bukod miatta a meccset.

Tök mindegy, hogy a global állás az 0-3 csak és még csak az ötödik perc van, 4 társadból kettő be fogja írni, hogy "gg és surr 20", ez rád akkora nyomást fog helyezni, hogy valószínű még kétszer meg fogsz halni.

Ezek a problémák abból adódnak, hogy a régebb óta abban a ligában játszó játékos mondjuk dominálja a lanejét, meg még szerez pár killt innen-onnan mondjuk az első 10 percben, mert ügyesen játszik egy-egy karakterrel. Ettől ő azt fogja hinni, hogy minimum két ligával feljebb kéne játszania és miattad nem jut fel (ha teszem azt topon 0/2-ben vagy) és ismételten sz*rr* leszel oltva.

Aztán a midgamebe kijön az igazság, hogy az earlybe ügyes egyéni megoldásokat bemutató emberkének fogalma nincs, mikor melyik objectivet kéne megcélozni, mikor kéne sárkányhoz menni, mikor toplanere segíteni, mikor split pusholni.

Ez a jelenség nagyon elszomorító és még goldban is nagyon erőteljesen jelen van. Persze azzal nicns baj, ha egyszer benézi, de amikor látszik, hogy egyáltalán nem törekszik az együttműködésre, az kiábrándító.

Felül kell emelkedni ezeken és soha nem beszólni senkinek. Tanuld meg udvariasan, angolul kifejezni a problémádat. Soha ne használd a noob, why, feed, ks, meg ilyesmi szavakat. A why a legroszabb egyébként, de erről az emberek 90%-ának fogalma sincs. Legyél jófej azzal is, aki 0/4-ben van, következő meccsen lehet te leszel az. Persze veled nem lesznek jófejek, de mind1:DD

Cikkeket, redditet kell olvasni a játékról, hogy azokból tanulj és egyre jobb legyél. Nekem 1000 winem volt silverben, simán gold szintűnek tartottam magam, aztán mikor elkezdtem komolyabban foglalkozni dologgal hamar plat lettem és rájöttem, hogy nagyon sok mindent rosszul gondoltam a játékról.

Aztán inactivity miatt visszaestem golda, meg kicsit idősebb lettem és már nem tudtam elviselni, hogy tizenéves gyerekek oltogassanak, ha épp sz*r meccsem van. Sőt, az talán jobban zavart, ha másik két ember veszett össze a csapatból. Ilyenkor mindig próbáltam megnyugtatni őket, de hát.... majd rájössz:D

Ezeket a dolgokat sokkal nehezebb belátni, megtanulni és alkalmazni, mint profin megtanulni játszani-buildelni 2-3 karaktert.

Figyelj oda a társaidra, halgass a tanácsokra, segítsd a szarban lévőt.


Nem nagyon rendszereztem a gondolataimat, csak írtam, ami jött. Remélem érthető, gl!


Egyébként akik stat alapján ítélkeznek azoknak számtalan példát tudnék mondani pl. LCS-ből, ahol egy "sztár" "feedelt". Szerintetek őt is elkezdik szidni a társai? A kedvencem: IEM San José elődöntő TSM vs. UoL: PowerOfEvil sz*rr* verte 1v1-be Bjergsent. Nem voltak meghatározóak a gankek, meg semmi. 1v1be 0/4-be volt Bjergsen. Gondolom akkor a sok okos neki se tanácsolná a rankedezést, meg lenoobozná:)

2015. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagy segítség volt. :D

és tudom miről beszélsz. én addig normaloztam és persze nekem is volt pár meccsem amikor a csapattársam kötözködött velem mer teamfight volt és én meg topon voltam. szóval 5v4 volt. de végül mondhatni lehoztam a meccset mert topon végigtoltam a lanet.persze aztán pár csapattársam észrevették és segítettek de azé ment az oltogatás rendesen.

ja meg még 1 dolog. hogyha pl legutóbbi meccsben miden voltam Dianával. megnyertem a lanet de mégis vesztettünk mert topon sokat halt a csapattársam.meg nem volt csapatmunka, ilyenkor mit lehet tenni? játszak és majd a következő meccsben vagy visszalehet még hozni ilyeneket?

2015. jan. 16. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!