Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3-ban meglehet azt...

Zeus11 kérdése:

A The Sims 3-ban meglehet azt csinálni, hogy egy sim abba a házba éljen amibe én beköltöztetem őket, de nekem ne kelljen vele foglalkozni ne legyen az aktív háztartás tagja?

Figyelt kérdés
lehet egyáltalán ilyesmit csinálni pl. tetingcheatsenabled true kóddal

2015. jan. 23. 22:18
 1/9 anonim válasza:
Úgy tudom az TS2 csalás, de szerintem ilyet nem lehet max bekapcsolod vagy magasra állítod az önálló gondolkodást vagy élést vagy mit és akkor nem kell vele foglalkoznod a másikkal meg azt csinálsz amit akarsz ő meg el van magának
2015. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen leszarod és nem törődsz vele :D csinál amit akar.
2015. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha átváltasz egy másik családra akkor az amivel eddig játszottál nagy valószínűséggel abban a házban marad amibe Te költöztetted. Legalábbis velem még nem történt meg az ellenkezője.
2015. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor pontosítok egy kicsit, azt szeretném megtudni, hogy azt lehet-e, hogy van egy 8 tagú családom és én csak az egyikkel szeretnék foglalkozni de a többi attól még ott maradjon abba a házba amit megépítettem nekik ilyesmit lehet?
2015. jan. 24. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az egyetemi években van ilyen , hogy lakótársi viszonyba 'rakod' a simjeidet , ha jol értelmezem amit gondolsz ✌
2015. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőtöl kérdem, hogy csak egy lakótársam lehet?
2015. jan. 24. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyik simeddel barátságos viszonyba kerülsz vele, és akkor kidob egy opciót hogy kérje meg hogy legyen a lakótársa.
2015. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Persze,hogy lehet.Egyszerű:Kezdjél el játszani az aktív háztartásoddal,majd a bal oldalt lévő lenti sarokban találsz egy 3 pontból álló ikont.Arra menjél rá és ekkor mindenféle variáció jelenik meg. (pl.:mentés,mentés és kilépés) Ott majd találsz egy olyat,ami a "városszerkesztő" lesz. Mikor arra rámész eldöntheted,hogy mented az eddig játszottakat még pluszba mielőtt elkezdenéd szerkeszteni a várost,vagy nem. Ha eldöntötted akkor elkezdheted megváltoztatni a városodat. Ott mindenféle variációt hajthatsz végre. Most vegyük akkor a költöztetéseket. PL.:

-Van olyan,hogy a lementett simek közül betudsz költöztetni a településbe

-Más simeket másokkal összevonsz

-Szétválasztasz háztartásokat és úgy teheted őket, ahogy jónak látod

Ahogyan szeretnéd,úgy igazgathatod a simeket,akik élnek és akiket szeretnéd,hogy éljenek a városodban. :)

2015. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

itt majdnem mindenki félreértette a kérdést.

azt kérdezte, lehet-e olyat, hogy az aktív háztartással AZONOS telken, egy másik, NEM irányított család élhet-e, amit maga a játékos csinált.

válasz: nem

lehet egy telken több "háztartás" de az csak úgy oldható meg, mint ahogy a late nights-ban láthatod az apartmanokat. van egy lakás, amiben te magad laksz az 1szem vagy esetleg több simeddel, a folyosón több ajtó van, be lehet csöngetni oda. 1-2 x ki is jön onnan valami sim, na és azok azok a bizonyos, veled egy helyen lakó, mégis külön életet élő simek, magyarán azok úgymond külön "háztartásban" élnek, Veled Azonos Telken, de azokat a simeket NEM te hozod létre. Ők az ún. "rejtett szobákban" laknak, és őket a játék generálja véletlenszerűen, és ez az EGYETLEN mód arra, hogy EGY AZONOS TELKEN több sim éljen, ami közül csak egyet irányítasz, de mint már mondtam, nem te hozod létre a lakótársaidat, nem tudsz bemenni a rejtett szobákba, azaz az ő lakásukba. Amit tehetsz: testingcheats-szel megváltoztatod a "lakótársaid" kinézetét az kész :D (magad is tudsz elhelyezni "rejtett szobákat" a buydebug cuccokkal amit csak az előbb említett cheat után tudsz aktiválni de erre már nem vonatkozik a kérdésed...)

:)

2015. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!