Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-öt megvegyem, vagy...

GTA V-öt megvegyem, vagy megvárjam, amíg le lehet tölteni?

Figyelt kérdés
Szerintetek megvegyem xbox-ra a GTA V-öt, vagy megvárjam amíg le lehet tölteni nCore-ról?

2015. jan. 25. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem a kérdést.

A Gta V-öt már régóta le lehet tölteni, de nem ettől függ az xbox-on való futás hanem attól, hogy flashelt-e vagy Chipelt-e az xbox.


A játékról annyit tudok mondani, egyszer mindenképpen megéri kijátszani szerintem mindent pénzt megér. Én még akkor vettem meg amikor kijött a játék.

2015. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

mindenkepp megvanni

neked sem esne jol ha a munkadert nem lennel rendesen kifizetve igaz?

2015. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Internetre van pénz, persze egy 13000Ft-os játékra nincs. Én nem azt mondom hogy vegyél játékokat, de egy olyan játék, mint amilyen a GTA V, minden pénzt megér, nem csak az egyjátékos rész miatt, hanem a GTA Online-ért is. Én is megfogom majd venni, igaz én PC-re.
2015. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
GTA-t csak eredetiben.
2015. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!