Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jön ki a The Walking...

Mikor jön ki a The Walking Dead Season 3?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 23:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
Te miről beszélsz? Már az 5. évadnál tart a sorozat, lassan annak is vége.
2015. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kedves első, tudom, hogy a sorozat ott jár. De engem a játék része érdekel a Walking Dead-nek, ezért írtam a játék kategóriába.
2015. febr. 7. 00:13
 3/28 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, figyelmetlen voltam.
2015. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Egyelőre még nincs erről információ, arról sem tudok, hogy megerősítették volna a Season 3 fejlesztését.


A Telltale most első sorban a Game of Thrones játékára koncentrál nagyon, amint látom. Valamint már a Minecraftból is hasonló játékot akarnak faragni, tervben lévő projekt... Megáll az eszem, komolyan.


Örülnék, ha lenne a Walking Deadból harmadik évad, de amíg nincs, addig érdemes kipróbálni a The Wolf Among Us játékot is. Esetleg a Tales From The Borderlands is érdekes lehet, valamint a Game of Thrones játékuk sem rossz, bár én nem rajongok a GoT-ért.

2015. febr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez rossz hír, de köszi.
2015. febr. 7. 06:56
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Be van jelentve a 3. évad, már tavaly óta. Valamikor idén jön, de fogalmam sincs hogy mikor. Szerintem év vége felé, mint ahogy a Wolf Among Us 2. évada is. Az hogy mi lesz benne, szerintem még ők se nagyon tudják. A Comic Conon azt nyilatkozták, hogy Clem lesz benne idősebb korában, aztán ezt az ötletet most elvetették, és már csak annyi van kiírva a wiki-re, hogy "a season 3 a történetet egy teljesen új szemszögből fogja megközelíteni". Rohadtul remélem hogy nem fogják megölni Kennyt az első 4 percben csak azért, mert mások Janet választották, és minél hamarabb össze szeretnék futtatni a szálakat... De ez igaz akkor is, ha Janel maradtál.


Nagyon nagy kár, hogy minden hülyeséget elkezdtek fejleszteni, elkezdtek egy Borderlands játékot, egy Game of Thrones játékot, és most jön majd a Minecraft játék is... A Wolf Among Us végén is egy hatalmas csavar volt, és gyakorlatilag félbemaradt a történet... októberben... Azóta eltelt 4 hónap, és annyit sem mondtak, hogy egyáltalán készül a 2. évad.

2015. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Megnyugtatok minden TWD rajongót hogy lesz 3. évad. Elvileg valamikor Júliusban jelenik meg a játék,de én olyat is láttam hogy idén Decemberben fog megjelenni, youtubon pedig felkerült egy promó is ami szerint "elvileg" több első évados karakter jön vissza, mint: Molly,Chirsta,Lilly stb.

Minden esetre minnél hamarabb jön, annál jobb. :DD

2015. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Áhhh, Christát azt agyonlőtték a Season 2 Episode 1-be. Eleve hallani lehetett a sikítását meg a pisztolylövést, ráadásul előtte még térden is szúrták, el se tudott volna szaladni. Meg semmi értelme nem lenne az életének már, megölték Omidot, elvetélt a babája is... Lillyre és Glennre vagyok kíváncsi, mivel ők a képregényben már meghaltak, viszont arra nincs jelenleg válasz, hogy a képregény meg a játék 1 univerzumba játszódik-e... Lillyt én szeretném megölni :D
2015. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs még róla info, egyedül az, hogy semmi köze nem lesz Clementine-hoz :( Hanem egy teljesen új történet lesz, új környéken és szereplőkkel.
2015. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ne már! Miért csinálja ezt a Telltale? Már egészen megkedveltem Clem-et.
2015. ápr. 1. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!